Голепад м‘ячів у Винниках! (ВІДЕО)
15.10.2016 18:47
У суботу, 15 жовтня, на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках ФК «Рух» у матчі 14 туру Чемпіонату України серед команд другої ліги впевнено здолав ФК «Арсенал-Київщина» з міста Біла Церква – 5:1.

Футболісти з Київщини мають великий досвід виступів у другій лізі, але протиставити цьогорічному дебютантові не змогли нічогісінько, програвши вщент.

«Рух» на правах господаря без жодної «розвідки» кинувся атакувати ворота гостей. Особливо гостро й активно сьогодні діяли в атаці нападники господарів Святослав Козловський і Омельченко. Уже на 2-ій хвилині Святослав вивів Омельченка вивіреним пасом у штрафний майданчик. Омельченко пробив, але м‘яч потрапив у руку захисника гостей! Пенальті? Ні. Арбітр вирішив, що це була ненавмисна гра рукою.

Та вже на 8-ій хвилині Омельченка вивели віч-на-віч із воротарем гостей і винниківський нападник не схибив. Форвард холоднокровно пробив у ближній кут воріт – 1:0!

Винниківчани й надалі атакували, мали моменти, але футбольна фортуна в цей період повернулася до них спиною. На 17-ій хвилині гості отримали право на штрафний удар. Для господарів нічого не віщувало біди, бо пробивали футболісти з Київщини з великої відстані. Та арсенальці несподівано розіграли м‘яча в «три дотики» й він опинився в воротах Дяченка – 1:1. Окрилені цим успіхом гості знову кинулися атакувати. Й знову отримали право на штрафний. Це трапилося на 22-ій хвилині. Після виконання удару й серії рикошетів м‘яч потрапив у поперечину воріт «Руху». Та ще мить, і вже Омельченко вийшов на «побачення» з голкіпером гостей (це була ця ж 22-а хвилина!). Та воротар гостей зумів відбити його удар (до речі, Омельченко втратив реальну нагоду вразити ворота й на 18-ій хвилині).

А далі настав час показати свою майстерність Святославу Козловському. На 30-ій хвилині Святослав дотепно зупинив м‘яч у штрафному майданчику гостей і холоднокровно пробив у ближній кут воріт – 2:1. Ще через 10 хвилин (40-а хвилина) Святослав знову отримав м‘яча в штрафному майданчику, поборовся із суперником, і зумів, уже падаючи, пробити повз воротаря – 3:1. Так винниківчани закріпили свою перевагу. На жаль, під час згаданого епізоду Святослав Козловський зазнав травми. Його замінив Панасюк.

Перевага «Руху» була беззаперечною.

А на 45-ій хвилині сталися дві події, які остаточно вирішили долю матчу. Під час чергової атаки господарів гості грубо збили в своєму штрафному майданчику Бориса Баранця, який вийшов віч-на-віч із воротарем! Суддя без вагань призначив пенальті й вилучив грубіяна з поля. Борис Баранець упевнено реалізував пенальті – 4:1. Отож, у другому таймі господарі мали ще й  чисельну перевагу.

На 62-ій хвилині після пасу Баглая в падінні головою чудово пробивав Іванов. На 64-ій хвилині з близької відстані бив Дмитрух. Та обидвом винниківчанам трішки не пощастило. Напругу на полі несподівано «збили» фанати гостей, які закидали винниківський стадіон димовими фаєрами. Та так, що гравці були  змушені втікати від густої  завіси з диму. Суддя на декілька хвилин припинив гру. Та й ці події не вплинули на атакувальний настрій господарів. Бо вони й надалі штурмували ворота гостей. І на 85-ій хвилині Омельченко чудовим ударом головою ще раз вразив ворота гравців із Київщини – 5:1.

На жаль, через дуже холодну й дощову погоду не багато вболівальників зважилося прийти на цей матч. Але для своїх  найстійкіших прихильників сьогодні гравці «Руху» влаштували справжній голепад!

Чудова й цікава гра та заслужена перемога «Руху». Вітаємо!

Наступного разу «Рух» зіграє у Винниках 29 жовтня. Суперником винниківчан у матчі шістнадцятого туру буде ФК «Реал-Фарма» з Одеси.

Чемпіонат України. Друга ліга. 14 тур. Стадіон імені Богдана Маркевича, 500 глядачів

«Рух» (Винники) – «Арсенал-Київщина» (Біла Церква) – 5:1 (4:1)

«Рух»: Дяченко, Романюк, Федорів, Чучман, Баглай (Дмитрух, 60), Кікоть (к), Г. Баранець (Садоха, 72), Б. Баранець, Козловський (Панасюк, 43), Іванов, Омельченко

«Арсенал-Київщина»: Романов (Желізко, 80), Піскун, Литвиненко, Червінський, Химинич, Шелюк, Чернецький (Пасечнюк, 66), Пархоменко, Ващенко (Сьомін, 75), Бреус, Зоря

Голи: Омельченко, 8, 86, Козловський, 31, 40, Б.Баранець, 45+1 (пен.)

Попередження: Кікоть, 79, Дмитрух, 81 – Литвиненко, 7, Зоря, 60

Вилучення: Піскун, 45+1 (фол останньої надії)

Арбітр: В. Маляр (Хмельницький)

Теги: Арсенал Київщина, Чемпіонат України, Рух Винники, Друга ліга