У Винниках відбувся турнір з футболу серед священиків єпархій УГКЦ
19.10.2016 11:56

Турнір з футболу серед священиків єпархій УГКЦ

У вівторок, 18 жовтня, у Винниках, відбувся турнір з футболу серед священиків єпархій УГКЦ. Змагання були присвячені блаженному священномученикові Омеляну Ковчу – покровителю душпастирів УГКЦ і є першим таким заходом за час існування УГКЦ .

Турнір, участь у якому взяли п’ять команд, проходив на футбольному полі спортивного комплексу ім. Богдана Маркевича. Ініціатором та організатором змагання був Відділ душпастирства спорту УГКЦ, який діє при Патріаршій комісії у справах мирян.

Перед початком турніру, його учасники – команди священиків та дияконів зі Львівської, Івано-Франківської та Тернопільської архиєпархій, Стрийської та Самбірсько-Дрогобицької єпархій, спільно помолившись, розпочали футбольні баталії.

Турнір проходив за круговою схемою – всі команди-учасниці зіграли між собою по одній грі, тривалість якої – 2 тайми по 20 хвилин. В кожній команді грало по 9 учасників. Варто зазначити, що найстаршому учасникові турніру з Самбірсько-Дрогобицької єпархії цього року виповнилося 66 років.

У напруженій, однак чесній та повній поваги до суперника боротьбі, заслужену перемогу здобули священики з Івано-Франківської архиєпархії. Решта команд розташувались таким чином: ІІ місце – Стрийська єпархія, ІІІ місце – Львівська архиєпархія, IV місце – Тернопільсько-Зборівська архиєпархія, V місце – Самбірсько-Дрогобицька єпархія.

На завершення змагань, відбулася церемонія нагородження. Команди-призери змагань отримали пам’ятні кубки, які під спільні оплески усіх команд-учасниць вручив о. Олег Кобель, керівник Відділу душпастирства спорту УГКЦ, який ще раз привітав переможців та подякував усім священикам, які прибули до Винник та взяли участь у турнірі. Також усі учасники турніру отримали пам’ятні буклети Відділу душпастирства спорту.

Насамкінець, усі священики – учасники змагань, спільно помолились і подякували Господу Богу за вдало проведений день.

Відділ душпастирства спорту УГКЦ висловлює щиру вдячність усім священикам, які прибули та взяли участь в турнірі, суддям, а також власникам та адміністрації стадіону  ім. Богдана Маркевича у Винниках та суддям.

Велика вдячність особисто Мирону Богдановичу як за сприяння у проведенні турніру, так і за його вклад в спортивне виховання дітей та молоді. Нехай Господь благословить і провадить його в такій важливій справі.

Джерело: http://sport.ugcc.ua/

Теги: Омелян Ковч, Футбол, єпархія, УГКЦ, душпастирство, турнір, священники


Читайте також:
Коментарі
avatar