Як успішно втілювати власні ідеї школярам Винник розповіли на прикладі радіо «Сковорода»
26.10.2016 16:08

Сьогодні, 26 жовтня, учні винниківських шкіл побували на зустрічі з однією із співзасновниць мандрівного радіо «Сковорода» Мар’яною Романяк і її братом, блогером («Блог 360») Володимиром.

Ці молоді успішні люди приїхали у Винники на запрошення керівництва Винниківської санаторної школи-інтернату, щоб розповісти старшокласникам міста – учасникам програми «Школа успішних людей» – про те, як почати займатися улюбленою справою практично з нуля.

В актовому залі школи-інтернату, який був вщерть заповнений, легко, позитивно, невимушено минула година, під час якою Мар’яна і Володимир встигли розповісти інформацію про себе, історію започаткування і результати діяльності радіо «Сковорода» за перший рік роботи, про «Блог 360», роль соцмереж і спілкування в реалізації проектів і подорожей, важливість знаходження однодумців, а також про те, які знання необхідні, щоб мати можливість реалізовувати власні проекти і плани.

Директор школи-інтернату Лілія Свистович висловила захоплення творчими проектами Мар’яни і Воломира Романяків, вручила їм подяки за участь у програмі «Школа успішних людей».

Заступник міського голови Винник Богдан Шустер, подякувавши за те, що гості згодилися поділитися досвідом із десятикласниками, розкривали невеличкі таємниці успішної реалізації власних ідей, акцентував увагу учнівської молоді на перспективи створення у Винниках інтернет-радіо та їхньої участі в цьому творчому проекті.

Лариса КУБСЬКА


Теги: радіо Сковорода, Школа успішних людей, Мар’яною Романяк, школа-інтернат


Читайте також:
Коментарі
avatar