До створення сучасного шкільного стадіону у СЗШ № 29 – один крок. Голосуймо!
04.11.2016 11:51
Один із двох великих проектів, які мають шанс бути втіленими в життя у місті Винники в рамках Громадського бюджету Львова, – «Реконструкція стадіону СЗШ №29».

Мета даного проекту – реконструкція стадіону найбільшої школи Личаківського району – СЗШ №29 – для проведення повноцінних уроків фізичного виховання учнів у належних умовах і популяризації здорового способу життя. Бюджет цього проекту – 2 802 639 грн.

Над ним попрацювали батьки учнів цієї школи Марія Франчук і Тетяна Новолодська, яким небайдуже здоров’я їхніх дітей, і вони хочуть, аби школа, в якій навчається понад тисячу учнів, мала стадіон європейського рівня, облаштований футбольним, баскетбольним і волейбольним полями, біговими доріжками, атлетичною ямою для стрибків, було спортивне обладнання для різних вікових категорій мешканців Винник.

«У СЗШ № 29 Винниківська міська рада виконувала ремонт даху, зроблено туалети, замінюють старі вікна на металопластикові, біля школи кладуть бруківку , – розповіла Марія Франчук.  – Тому ми вирішили робити проект щодо стадіону, бо він в жахливому стані. Насамперед вивчили думку вчителів фізкультури про те, що має бути на стадіоні. Щоб скласти кошторис, ми консультувалися з фірмою з Івано-Франківська, яка займається облаштуванням стадіонів».

Гарна ініціатива має всі шанси, щоб бути реалізованою. Для цього потрібно небагато – трішки часу і бажання, щоб за неї проголосувати. Винниківчани, голосуймо тут.

Лариса КУБСЬКА


Теги: міська рада, конкурс, проект, голосування, соціальний проект, СЗШ № 29


Читайте також:
Коментарі
avatar