Роман Гданський: «У другому таймі сьогодні зіграли набагато краще, аніж у першому»
09.11.2016 16:20

Після сьогоднішньої перемоги «Руху» в Маріуполі над ФК «Іллічівець-2» з рахунком – 2:1 журналіст сайту «Винник плюс» Володимир Гаврилів зателефонував до головного тренера винниківчан Романа Гданського із проханням прокоментувати дії своїх гравців.

- Романе Юрійовичу, щиро вітаємо Вас із черговою перемогою. Пам‘ятаємо, що в першому колі винниківчани здолали нинішніх суперників удома з величезним рахунком – 6:0. Чи не було сьогодні у винниківських футболістів самовпевненості? Мовляв, удома їх «порвали», й тут зробимо те ж саме!

- Ні. Жодної недооцінки суперника бути не могло. Тим паче, що зараз у них уже зовсім інший склад. А лідером виявився добре нам знайомий екс-соснівчанин Буй (він пробував свої сили у складі «Руху»).

- А як складався сам поєдинок?

- У першому таймі нам було дуже важко. Довелося діяти й проти сильних поривів вітру. Не було злагодженості. За перший тайм усе, що нам вдалося, це - заробити пенальті й реалізувати його. А от у другому таймі наша команда діяла вже більш злагодженіше й активніше. Після другого гола, який забив Іванов, мав можливість відзначитися ще й Шептицький.

- А хто винен у пропущеному «Рухом» м‘ячі?

- Помилився Садоха, який віддав пас на… Буя. Останній навісив і ми пропустили. На щастя, це трапилося вже в доданий арбітром час.

- Яка ситуація зараз у Маріуполі?

- Тут усе спокійно. Ми здійснили мандрівку на Азовське море.

- Сьогодні команда повертається додому?

- Так.

- Ще раз вітаємо з перемогою й бажаємо щасливого повернення додому.

- Дякую.


Теги: Роман Гданський


Читайте також:
Коментарі
avatar