Винниківчани неактивно голосують за соціальні проекти, що подані на конкурс
09.11.2016 18:51

Ще тиждень можна голосувати за шість проектів, що подані на конкурс від Винник, у рамках громадського бюджету Львова.

У нашому місті достатньо ініціативних людей, які  не пошкодували витратити час, вклали чимало праці, щоб запропонувати реальні проекти, які можуть зробити життя у місті комфортнішим. Зараз залишилася нескладна робота  – дружно підтримати цікаві ініціативи, проголосувавши за ті, які вважаєте найкориснішими для Винник.

На жаль,  голосування серед винниківчан відбується неактивно. Хоча нічого складного у цій процедурі, і вона займає небагато часу.

На сьогодні найбільшу кількість голосів – понад 700 – мають львівські проекти. Серед винниківських найактивніше голосують за проект  «Тепловий комфорт для учнів школи №47», який отримав  214 голосів. Ще один великий проект –  «Реконструкція стадіону СЗШ №29» підтримало лише 149 осіб.

«Спостерігається низька активність у голосуванні за всі винниківські проекти, – каже автор проекту щодо теплого комфорту СЗШ № 47 Валерій Підпалюк. – Але є приклади для наслідування. Мені розповіли, що у відділення «Приватбанку» прийшла бабуся з внучкою отримати картку цього банку, щоб проголосувати за утеплення школи СЗШ № 47.  Літній жінці оформили картку, але проголосувати з телефону вона не вміла. Їй допомогла молода жінка, яка також була у цей час у банку. Звертаюся у першу чергу до батьків, молодих людей – не будьте пасивними і проголосуйте за проекти. Кожен ваш голос – це буде корисна справа для всієї громади».

Лариса КУБСЬКА


Теги: винниківчани, конкурс, СЗШ № 29, СЗШ № 47, голосування, міська рада, соціальний проект, бібліотека


Читайте також:
Коментарі
avatar