У винниківській бібліотеці для дорослих відбувся тренінг із циклу «Вчимо і вчимось»
10.11.2016 19:28

Засновниця волонтерського Центру розвитку сім’ї у Винниках, досвідчений психолог, тренерка міжнародного рівня, супервізор соціальних проектів і програм Світлана Бєляєва представила цикл авторських тренінгів для дорослих «Вчимо вчитись» у рамках програми «Школа люблячих батьків».

Психологи, педагоги-організатори винниківських шкіл, керівники освітньо-культурних закладів міста, працівники бібліотеки і люди, яким цікава тема виховання, почули фахову інформацію про оновлені підходи та психологічні особливості взаємодії дорослих і дітей, дізналися, як запобігати ризикованим моделям поведінки молодшого покоління. 

«Певна частина батьків і, на жаль, це не поодинокі випадки, мають проблеми з вихованням і у взаємостосунках із власними дітьми, – каже Світлана Бєляєва. – Батьки не завжди знаходять відповіді в особистих арсеналах попередньо здобутих знань і досвіду.

Їх питання і проблеми дуже часто пов’язані з агресивною поведінкою дітей. Вони скаржаться на те, що діти не мають бажання вчитись, вільний час витрачають на перегляд телевізійних програм та сидіння за комп’ютером. Переважно до нас, фахівців, звертаються жінки. Вони стурбовані відсутністю емоційного контакту і порозуміння з власними дітьми. Дорослим, дійсно, бракує спеціальних фахових і, врешті-решт, життєво необхідних психологічних знань».

Авторські тренінги  С. Бєляєвої, які будуть відбуватися кожні два тижні, допоможуть дорослим отримати нові знання та практичні навички, дадуть шанс залишатись або стати справжніми друзями власним дітям.

Лариса КУБСЬКА

Фото: Facebook


Теги: супервізор, психолог, соціальний проект, тренінг, бібліотека, Світлана Бєляєва


Читайте також:
Коментарі
avatar