Винниківська бібліотека для дітей запросила до казки
11.11.2016 18:47

У бібліотеці-філії № 35 ЦБС для дітей відбулося Свято казки. Організували і провели його працівники бібліотеки Галина Остапчук, Юлія Роман і завідувач Олександра Толоченко.

Мандрувала у казковий світ середня група об’єднання дітей дошкільного віку «Левенятко», яке створене у бібліотеці два роки тому. В ігровій та веселій формі малюки показали, чого ж вони навчилися цього року.

На казковий бал присутніх запросив Аладдін, роль якого виконала бібліотекар Галина Остапчук. Допомогали в організації балу Баба Яга (Ірина Ястремська, 8-А клас СЗШ № 47), чарівниця Моллі Махлюй (Мирося Кошелик,  8-А клас СЗШ № 47), Листоноша (Зоряна Кухарська, 8-А клас СЗШ № 47), Казка (Софія Толоченко, 4-А клас винниківської школи-інтернату).

Галина Остапчук розповіла про світ книг, а також про особливе місце казки в нашому житті, яка збагачує знаннями, повчає, робить діток кмітливішими, розумнішими, добрішими.

Моллі (Мирося Кошелик) як справжня чарівниця прийшла на свято з мішком чарівних предметів. Дівчинка по черзі демонструвала  різні речі – чарівну паличку, троянду, дзеркальце, пір’їнку, шапку-невидимку, колоски, а діти вгадували казки, з яких ці предмети.

Особливо присутнім сподобався виступ дітей у ролях казкових персонажів, що стало кульмінацією свята, адже на якийсь час ожили сторінки яскравих казок.

Дітям і дорослим пропонували відгадувати загадки, впізнавати казкових героїв, транспорт, на якому вони мандрують тощо.

Про свою загублену молодість за 303 століття заспівала пісню Бабуся Яга (Ірина Ястремська). Малюки потішили всіх веселою піснею «Черепаха-Аха». Діти прийшли на свято, виконавши домашнє завдання, – намалювали улюблених героїв казок. Із цих малюнків сформували невеличку виставку.

За свої старання кожен із учасників свята отримав повітряну кульку і невеличкий подарунок.

«Для деяких діточок сьогоднішнє свято – перше в житті, – каже завідувач бібліотеки Олександра Толоченко. – Але вони справилися. Наступне Свято казки відбудеться 17листопада. Казковий світ у своєму баченні покажуть діти старшої групи «Левенятка», які також вже багато знають і вміють».

Лариса КУБСЬКА


Теги: свято, казка, Галина Остапчук, дитяча бібліотека, Юлія Роман, Олександра Толоченко


Читайте також:
Коментарі
avatar