Щоб підтримати винниківські проекти, маємо усього один день. Голосуймо!
14.11.2016 13:46

Усі шість проектів, що подані на конкурс від Винник у рамках громадського бюджету Львова, вартують на те, аби вони отримали практичне застосування і зробили життя у місті комфортнішим. Щоб підтримати винниківські ініціативи, залишився усього один день. 

На сьогодні найбільше голосів – 395 – мешканці Винник віддали за проект «Тепловий комфорт для учнів школи №47» (великий проект). Але цих голосів недостатньо, щоб проект почали втілювати в життя з метою покращення умов для навчання дітей і педагогів цієї школи. Наразі тепловий проект Валерія Підпалюка приблизно на 7-8 місці в загальному рейтингу ініціатив м. Львова.

Серед проектів, які подані на конкурс у Личаківському районі, проект «Тепловий комфорт для учнів школи №47» лідирує. На другому місці – винниківський проект   «Реконструкція стадіону СЗШ №29» (199 голосів).

Реальні шанси отримати фінансування мають щонайменше два малих проекти – «Бібліотека № 35 – цікаво, весело й корисно всередині приміщення і довкола нього» і «Якісний простір для розвитку особистості і реалізації громадських ініціатив у бібліотеці №34».

Два інших – «До школи і бібліотеки на велосипеді: створення мережі велопарковок для учнів та молоді Львова-Винник» і «Оновлений спортивний простір на вулиці Стрілецькій для дітей і молоді мікрорайону» (фото) – також можуть пройти за умови, якщо за них активно проголосують.

Хоча  голосування серед винниківчан відбується неактивно, автори проектів сподіваються, що останній день таки додасть голосів і збільшить шанси на їх втілення.

Винниківчани, кожен ваш голос – це буде корисна справа для всієї громади! Голосуймо!

Лариса КУБСЬКА


Теги: винниківчани, конкурс, СЗШ № 29, СЗШ № 47, голосування, міська рада, соціальний проект, бібліотека


Читайте також:
Коментарі
avatar