В пункті допомоги безхатченкам у Винниках затримали чоловіка, який перебував у розшуку
16.11.2016 15:58

Минулої п‘ятниці, 11 листопада, у пункті допомоги безхатченкам (Винники, вулиця Винниченка), яким опікується «Емаус-Оселя», інспекторами Личаківського ВП ГУНП у Львівській області Д. Кузьменком, М. Труш і О. Миною було виявлено й затримано особу, яка 4 роки переховувалася від правоохоронних органів.

З‘ясувалося, що львів‘янин Г, 1978 року народження, свого часу був засуджений за незаконне носіння й зберігання холодної зброї з випробувальним терміном. Та «випробовування» законом молодик і не думав витримувати й накивав п‘ятами. За це його й було оголошено в розшук.

«Перекусити й помитися в цей пункт приходять різні люди, - каже один із учасників затримання порушника закону Олег Мина. – Під час перевірки документів у присутніх там осіб у нас виникла підозра щодо згаданої особи. Адже в львів‘янина був новий паспорт. І ми вирішили перевірити його особу в базі даних. Бо чому б людина поміняла паспорт? Звичайно, можна його загубити, можуть цей документ украсти. Та все ж ми вирішили здійснити перевірку. Ось так і з‘ясувалося, що громадянин Г. уже 4 роки переховується від правоохоронців. Після затримання його було доправлено до Шевченківського ВП Львова».

Правоохоронці також повідомили, що зі слів самого затриманого, свого часу він проживав у Винниках на вулиці Івасюка.

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: розшук, Емаус-Оселя, поліція, затримання


Читайте також:
Коментарі
avatar