У Винниках відбулося урочисте відкриття Клубу літніх людей
17.11.2016 08:23
Спільнота взаємодопомоги «Оселя» та Винниківська міська рада сьогодні, 16 листопада,  зробили важливий крок до покращання соціального благополуччя літніх людей. У літературній кав’ярні «Оселі» відбулося урочисте відкриття Клубу літніх людей і презентація нового проекту опіки та допомоги людям, які належать до цієї категорії населення, що має назву «Соціальні послуги – спільними зусиллями».

Із основними напрямами діяльності Спільноти взаємодопомоги присутніх ознайомила керівник міжнародного проекту, представник «Оселі» Наталя Мисула.

«Проект опіки та допомоги літнім людям, який триватиме рік, реалізовуватиметься за підтримки Європейського Союзу, – пояснила пані Наталя. – Працюватимемо разом із партнерами – Винниківською міською радою, ЛММГО «Золота молодь Винник» – і вивчатимемо конкретні потреби винниківчан, забезпечимо супровід найбільш незахищених мешканців, а також тих, хто перебуває на вулиці.  Наша мета – організувати діяльність таким чином, щоб кожна особа могла відчути себе активним членом суспільства. Допомога людям похилого віку повинна полягати, в першу чергу, в моральній підтримці. Просте щире спілкування, терпіння, співпереживання для них важливіші за будь-які подарунки. Налагодженню такого спілкування на різні теми, чаювання, проводення вечорів та інших цікавих заходів сприятиме організації цікавого дозвілля та сприятиме соціальній привабливості Клубу літніх людей».

Наприкінці грудня «Золота молодь Винник» проведе анкетування незахищених громадян старшого віку. Проаналізувавши відповіді на запитання анкети, автори проекту зможуть сформувати коло проблем, від яких найбільше потерпають літні люди, щоб разом із ВМР сприяти їхньому вирішенню.

Заступник міського голови Винник Богдан Шустер акцентував увагу присутніх на важливості реалізації нового проекту для людей похилого віку в нашому місті. «Вірю, що ми не зупинимося на допомозі двадцятьом винниківчанам, –  сказав посадовець, – і проект дасть поштовх для того, щоб спільними зусиллями робити добрі та корисні справи для людей, які почуваються незахищеними в нашому суспільстві».

Після презентації проекту та урочистого відкриття Клубу літніх людей присутніх запросили до перегляду фільму «Поводир» і гостинно почастували печивом.

Лариса КУБСЬКА


Теги: Емаус-Оселя, клуб літніх людей, фільм, Наталя Мисула, Оля Біянська


Читайте також:
Коментарі
avatar