Три кваліфікаційні турніри принесли винниківським юним шахістам нові здобутки та перемоги
21.11.2016 11:29

У вихідні юні шахісти з винниківської Шахової школи з успіхом взяли участь у трьох кваліфікаційних турнірах на третій і четвертий розряди.

Перший турнір (60 учасників) – турнір початківців, на якому можна було набрати 5 очок  у 8 турах, щоб виконати четвертий розряд. Винниківчани Софія Кравс, Андрій Франчук, Назар Пасічник і Марко Кобилюх справилися з цим завданням і стали четверторозрядниками.

Назар Пасічник здобув третє місце, а Марко Кобилюх, який нещодавно почав займатися у Школі шахів, із неймовірним результатом – 8 очок із 8 можливих – став переможцем. Серед дівчаток найсильнішою була Софія Кравс.

Наступного дня 60 учасників змагалися, щоб отримати третій розряд, набравши 6 із 8 очок. Загалом 6-очковий бар’єр подолали семеро шахістів, зокрема троє – з Винник – Марко Кобилюх, Ярина Ожайська, Роман Підпалюк.

Блискавичну перемогу – 8 очків із 8 можливих здобув Підпалюк Роман. Перше місце серед дівчат виборола: Ярина Ожайська, а друге –  Наталя Трунквальтер.

Також кілька представників винниківської Шахової школи взяли участь у чемпіонаті області до 16 років.  Змагалися юні винниківчани, які мають третій розряд – Богдан Ручинський, Маркіян Надворний, Дмитро Адамчук і другорозрядник Матвій Піх.

«Найбільше мене як тренера тішить велике бажання моїх вихованців брати участь у турнірах, – зазначив Тарас Гись. – Хоч і не всі були здорові, поставили батьків перед фактом: ми їдемо і все. Вони молодці, здобувають нові й нові перемоги, але є багато над чим працювати. У першу чергу – над психологічною готовністю сприймати не тільки перемоги, а й поразки, підтягувати дисципліну. Я завжди прошу своїх вихованців не шукати легких шляхів,а  виконувати вказівки тренера, багато працювати над собою в позаурочний час».

Лариса КУБСЬКА


Теги: шахова школа, турнір, Тарас Гись, шахи


Читайте також:
Коментарі
avatar