Винниківська бібліотека для дорослих – одна зі семи бібліотек Львова, де працюватиме клуб «55 +» (ФОТО)
22.11.2016 14:35

У Центральній міській бібліотеці імені Лесі Українки (Львів, вулиця Мулярська) сьогодні, 22 листопада, відбувся брифінг із нагоди відкриття семи читацьких клубів для пенсіонерів, один із яких – у винниківській бібліотеці для дорослих.

На презентацію проекту для людей пенсійного віку зібралися працівники бібліотек, члени читацьких клубів, представники громадських організацій і ЗМІ.

Читацькі клуби запрацювали у межах благодійної акції «Третій вік: задоволення від читання», організатором якої є ГО «Форум видавців», що й закупила 735 книжок для семи клубів, враховуючи побажання пенсіонерів.

Члени читацьких клубів – люди, яким понад 55 років, протягом місяця читатимуть одну книгу, а потім її обговорюватимуть. На зустрічі планують запрошувати відомих письменників, авторів і видавців.

«Книжкові клуби створюємо, щоб не просто прочитати книгу, залишившись із нею наодинці, а зібратися разом і поговорити, проаналізувати її, – розповіла голова ГО «Форум видавців» Олександра Коваль. – Можна сказати, що клуби у бібліотеках будуть дискусійні. Книги ми підібрали хороші – представлені твори сучасних вітчизняних авторів і закордонні бестселери. Кожна з семи бібліотек отримає книги 22-х  найменувань по 5 примірників. Ми змогли їх закупити завдяки потужному міжнародному спонсору, котрий побажав залишитися невідомим для загалу».  

Про своє бачення проблеми читання, діяльності читацьких клубів для пенсіонерів і ролі бібліотек у сучасному суспільстві розповіли координатор проекту, керівник ГО «Золоті Роки» Людмила Гришко, директор Централізованої бібліотечної системи для дорослих Любов Цяпало, директор Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки Іван Сварник та ін.

«Сьогодні ми отримали книжки, а наступного тижня – 30 листопада о 14.00 – зробимо відкриття читацького клубу «55 +» у Винниках, – зазначила координатор проекту, завідувач бібліотеки-філії № 34 ЦБС для дорослих Ірина Андрухів. – У нашому клубі вже є 11 винниківчан-пенсіонерів, які люблять читати. Сподіваємося, що кількість поціновувачів запропонованого формату спілкування зростатиме».

Лариса КУБСЬКА

Теги: бібліотека, брифінг, клуб 55+, Ірина Андрухів, книга


Читайте також:
Коментарі
avatar