Три мікропроекти винниківчан будуть реалізовані за кошти бюджету Львова
22.11.2016 15:08

У 2017 році три малі проекти винниківських активістів будуть реалізовані коштом бюджету міста Львова.  Таке рішення прийнято вчора на спільному засіданні двох депутатських комісій Львівської міської ради, а авторів проекту повідомлено про позитивне рішення на електронну пошту.

Проектами, які будуть профінансовані, є наступні:

- «Якісний простір для розвитку особистості і реалізації громадських ініціатив у бібліотеці №34 Львова» (бюджет проекту – 36100 грн, автор – Валерій Підпалюк).

- «До школи і бібліотеки на велосипеді: створення мережі велопарковок для учнів та молоді Львова-Винник» (бюджет проекту – 32500 грн, автор – Віталій Мельник).

 - «Бібліотека № 35 – цікаво, весело й корисно всередині приміщення і довкола нього бюджет проекту» (бюджет проекту – 77400 грн, автор – Остап Готь).

Загалом кожен із проектів-переможцівскерований на створення якісного і комфортного середовища для дітей молоді та дорослих нашого міста.

Нагадаємо, що голосування за проекти до громадського бюджету Львова тривало з 1 до 15 листопада цього року. Рейтинг малих проектів формувався в межах кожного району міста Львова.

Завдяки активній участі усіх небайдужих винниківчан та львів’ян вказані проекти від Винник отримали достатню кількість голосів для перемоги.

Варто відзначити, що усі автори проектів-переможців є членами місцевої громадської організації «Інститут активної громади», завданням якої є активна підтримка та реалізація прогресивних місцевих громадських ініціатив, покращення рівня якості життя винників чан, інформаційно-просвітницька робота серед мешканців міста тощо.

Користуючись нагодою автори проектів висловлюють щиру вдячність усім, хто проявив активну позицію і підтримав їхні ініціативи та запевняють, що й надалі працюватимуть над цікавими і корисними проектами для Винник.


Теги: винниківчани, голосування соціальний проект, конкурс, активісти, бібліотека


Читайте також:
Коментарі
avatar