У Винниках відбудеться благодійний розпродаж, на якому збиратимуть кошти онкохворому Андрію Сасу
23.11.2016 16:14

Андрій Сас

У секонд-хенді навпроти Винниківської міської ради розпочинається збір вживаних речей для благодійного розпродажу. Усі кошти, які зберуть за користовуваний одяг, передадуть для 13-річного Андрія Саса – мешканця села Куликів, який лежить у Чорнобильській лікарні (відділення гематології та інтенсивної хіміотерапії).  Діагноз, що поставили хлопцеві, – апластична анемія важкого ступеня і йому потрібна пересадка кісткового мозку. Щоб Андрій жив, необхідно терміново зібрати 150 000 євро. Часу для того, щоб його врятувати, залишається все менше. Винниківчани неодноразово збирали кошти для хлопця.

Зараз місцеві благодійники, зокрема Оксана Допілка, пропонують принести речі, продавши які, можна буде ще фінансово допомогти Андрію. Загалом для хворого у Винниках вже зібрали 50 тисяч гривень, але це ще не вся сума, що потрібна для його лікування.

«У кожного в шафі є речі, якими перестали користуватися, але вони можуть стати в нагоді іншим людям, – каже Оксана Допілка. – Просимо винниківчан, які хочуть допомогти Андрієві, приносили чисті одяг і взуття. Їх оцінять і виставлять на продаж в окремому залі. Власник секонду позитивно зреагував на наше прохання організувати благодійний розпродаж. Просимо винниківчан відгукнутися і долучитися до нашої спільної справи. Сьогодні ми допоможемо нашому ближньому, завтра допоможуть нам. Ми повинні дбати один про одного, від цього ставатимемо щасливішими».

За детальнішою інформацією можна звертатися за номером телефону: 098 263 11 15 (Оксана).

Лариса КУБСЬКА

Теги: винниківчани, Андрій Сас, лікування, допомога, хвороба, благодійність


Читайте також:
Коментарі
avatar