Винниківська молодь допомагає Романові Микитишину (ВІДЕО)
23.11.2016 19:02

Сайт «Винники плюс» неодноразово розповідав про молодого винниківчанина Романа Микитишина, який через важку недугу зараз перебуває на лікуванні в Ізраїлі. А перед цим громада Винник разом із мешканцями інших населених пунктів України, всіма небайдужими людьми, збирала кошти на його лікування.

Допоки Романа Микитишна лікують ізраїльські медики, винниківська молодь продовжує збирати кошти на довгий і складний процес його реабілітації й відновлення фізичних кондицій.

Зокрема, минулої неділі, 20 листопада, члени ЛМГО «Золота молодь Винник» на площі Ринок у Львові провели благодійний ярмарок зі збору коштів на лікування Романа Микитишина.

«Разом із нами в згаданій благодійній акції брала активну участь і сестра Романа – Христина, - розповідає член ЛМГО «ЗМВ» і активна учасниця акції Анастасія Пришляк. – Нам вдалося назбирати 7300 гривень, які ми після повернення Романа йому й передамо. Ці кошти ми зібрали, реалізовуючи чай, каву, солодощі, різні прикраси, в тому числі й новорічні, дитячі іграшки й різні вироби. Багато краму для цієї акції нам передала голова Винниківського осередку «Союзу Українок» Стефанія Гілета, іграшки й інші прикраси виготовили вихованці Винниківської школи-інтернату. Дуже багато людей, дізнавшись про страшну біду Романа Микитишина, кидали гроші в скриньку й не хотіли нічого брати за це взамін. Найбільше грошей кинула невідома нам особа – 500 гривень.

Юна винниківська співачка Юліана Опалевич під час акції виконувала чудові пісні. І її виступи також привертали  увагу до нашого заходу. Люди підходили до нас, слухали виступи Юліани Опалевич, згодом щось купували чи просто кидали гроші в скриньку. Кожна людина повинна допомагати іншій. Тоді й життя стане кращим і спокійнішим».

Анастасія Пришляк також повідомила, що збір коштів на лікування Романа Микитишина триватиме. Незабаром ЛМГО «ЗМВ» проведе ще один благодійний захід.

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: винниківчанин, лікування, ярмарок, Романа Микитишин, благодійність


Читайте також:
Коментарі
avatar