У Центрі розвитку сім’ї у Винниках відбувся тренінг щодо безпеки дитини в інтернеті
24.11.2016 14:57

Програма «Чим загрожує віртуальний світ нашим дітям?»

У приміщенні бібліотеки для дорослих сьогодні, 24 листопада,  засновниця волонтерського Центру розвитку сім’ї Світлана Бєляєва презентувала програму «Чим загрожує віртуальний світ нашим дітям?».

Досвідчений психолог, тренерка міжнародного рівня, супервізор соціальних проектів і програм провела тренінг для педагогів-організаторів, психологів шкіл Винник у рамках програми «Школа люблячих батьків».

«Інтернет для дитини – прекрасне місце для навчання, відпочинку та спілкування з друзями, але, як і весь реальний світ, мережа також може бути небезпечною, – зазначила пані Світлана. – Завдання батьків і педагогів – пам’ятати, що ніякі технологічні хитрощі не можуть замінити просту батьківську увагу до того, чим займається дитина за комп’ютером».

Розкриваючи тему інтернет-залежності, психолог зокрема поділилася інформацією про типи ризиків в інтернеті. Вона акцентувала увагу на таких: контентні ризики (протиправна, шкідлива, неетична інформація), комунікативні ризики (незнайомі контакти, знайомства на сайтах, форумах, у соцмережах, що можуть призводити до сексуального насильства), електронні ризики (крадіжки персональних даних, віруси тощо), споживацькі ризики (шахрайство, придбання неякісних товарів).

На завершення тренінгу Світлана Бєляєва озвучила рекомендації для педагогів і батьків щодо того, як навчити дітей безпечної поведінки в інтернеті. Важливо розвивати у них навички критичного мислення, навчити перевіряти інформацію за іншими джерелами, вимагати дотримуватися етикету та ввічливості при спілкуванні в інтернеті тощо.

Лариса КУБСЬКА

Теги: Безпека, психолог, дитина, тренінг, доросла бібліотека, Світлана Бєляєва


Читайте також:
Коментарі
avatar