Львівська міська рада затвердила межі Личаківського району Львова
02.12.2016 11:07

Винниківський ліс

Депутати міськради затвердили містобудівну документацію «План зонування території Львова Том І. Частина 6. Зонування Личаківського району», розроблену державним інститутом проектування міст «Містопроект».

Про це повідомили у четвер, 1 грудня, в прес-службі Львівської міськради, де також поінформували, що межі Личаківського району міста проходять магістральними вулицями Хмельницького, Зеленою, Вашингтона. На сході він межує з територією Лисиничівської та Сорока-Львівської сільських рад, на півночі – із територією Малехівської сільської ради.

На території району розташовані такі об’єкти природно-заповідного фонду та рекреації як парк «Знесіння», парк «Погулянка» та, пропонований до включення в межі міста, Винниківський лісопарк. Територія району в проектних межах затвердженого генплану міста становить 3757,8 га (з Винниківським лісопарком), населення – 85,3 тисячі мешканців. Як зазначено в ухвалі, план зонування території встановлює функціональне призначення, вимоги до забудови окремих територій (функціональних зон) населеного пункту, їхньої ландшафтної організації. Для міста затвердження цього плану – надзвичайно важливе, адже є своєрідною збіркою правил забудови міста із встановленням відповідних режимів забудови.

За їх відсутності можливий правовий хаос у цій сфері міського господарства. Окрім того, відповідно законодавства, у разі відсутності зонінгу території, забороняється передача для містобудівних потреб земельних ділянок державної/комунальної власності у власність чи користування осіб. Як додав міський голова Львова Андрій Садовий, у зв’язку з цим, десятки підприємств впродовж року не могли оформити територію для своєї діяльності.

Джерело: http://dailylviv.com/

Теги: містобудування, Винниківський ліс, межі міста, личаківський район, ЛМР

Читайте також:
Коментарі
avatar