Винниківський народний хор «Воскресіння» відсвяткував 20-річний ювілей (ВІДЕО)
04.12.2016 20:53

Хор

День народження народного хору «Воскресіння» – 19 травня 1996 року. Саме тоді, у провідну неділю в храмі «Воскресіння», що  у Винниках, відбулася літургія в супроводі новоствореного хору. Протягом двадцяти років цей творчий колектив проспівав 1350 літургій. І не тільки у Винниках, а й у багатьох містах України, були виступи й у Польщі.

Хор, незмінним керівником якого є Ярослав Харун, став візитівкою усіх патріотичних і культурно-просвітницьких заходів, що відбуваються у Винниках.  

Тому на святкуванні 20-річного ювілеї зібралося чимало винниківчан, які з вдячністю сприймали кожну пісню, яку хористи виконали на концерті у КЦ «Дозвілля». Ведучою свята була Анастасія Пришляк. Диригував Василь Коваль. Концертмейстери – Марія Іванечко та Олександр Албул.   

Творчий доробок народного хору «Воскресіння» розмаїтий. Співаки виконують пісні різних жанрів і на різну тематику, ті, які полюбилися винниківчанам, і зовсім нові композиції.

На святковому концерті хор і його солісти – Богдан Шустер, Наталя Воробей, Марко Яцейко, Назарій Леськів, Михайло Сало, Андрій Бурлака, Роман Лисенко – вразили піснями «Ой зійшла зоря», «Вівчарик», «Гей ви, стрільці січовії», «Білі лебеді»,  «Гей,браття опришки», «Гуцулка Ксеня» та ін.

За словами Ярослава Харуна, зараз хор складається з людей, вік яких від 14 до понад 70 років. Протягом його становлення і творчої діяльності кілька хористів відійшли у вічність. Свідченням того, що їх пам’ятають, стала тужлива пісня «Чуєш,брате мій», яку виконали задля вшанування колег.

Привітати народний хор «Воскресіння» приїхав  Заслужений вокально-хореографічний ансамбль України «Галичина», який показав жартівливий танець «Діди» і буковинський танець «Волошки».

Привітав хор «Воскресіння» з ювілеєм щирими словами і квітами міський голова Винник Володимир Квурт.

Колективу та його керівникові вручили грамоти від єпископа-помічника Львівської Архиєпархії УГКЦ, в якому подяка, зокрема за те, що  спричинилися до Божої любові та поширення християнських цінностей у нашому місті.

Завершили творчий ювілей піснею-молитвою «Господи, помилуй нас».

Повний відеозапис ювілейного концерту хору «Воскресіння» можна перглянути тут.

Лариса КУБСЬКА

Теги: ювілей, концерт, хор Воскресіння, кц Дозвілля


Читайте також:
Коментарі
avatar