Верховна Рада відзначила працівницю Винниківської міської ради
05.12.2016 18:59

Грамоту Верховної Ради України  за заслуги перед українським народом отримала спеціаліст відділу гуманітарної політики та соціального захисту Винниківської міської ради, голова Львівського обласного відділення Міжнародного благодійного фонду «Допомога дітям Чорнобиля» Іванна Іванчук.

«Наш фонд активно працює з 2003 року, – розповіла Іванна Іванчук. – 14 грудня в Україні відбуваються заходи з нагоди Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. На даний час на обліку у Фонді перебуває майже 300 дітей із Львівщини. У нашому списку є й винниківчани – 29 ліквідаторів аварії на ЧАЕС і одна дитина-інвалід. Фонд займається наданням благодійної допомоги дітям-інвалідам, дітям-сиротам, дітям і молоді, яка опинилися в скрутному становищі, багатодітним,  малозабезпеченим та кризовим сім’ям. Також ми долучаємося до захисту материнства та дитинства».  

Крім того, благодійна організація також надає грошові спонсорські допомоги на операції та післяопераційну реабілітацію дітям-інвалідам Чорнобиля, які залишаються сам на сам із своїми проблемами, в першу чергу тими, що стосуються здоров’я. Фонд займається оздоровленням дітей у таборах України та за кордоном, організовує групи онкохворих дітей для реабілітації в Німеччині.

«На жаль, наших зусиль замало для покращення долі нужденних сімей, – каже Іванна Іванчук. – Тільки разом з людьми доброї волі можливо змінити ситуацію на краще».

Лариса КУБСЬКА

Теги: Благодійний фонд, Іванна Іванчук, грамота, допомога, чорнобиль, діти, благодійність


Читайте також:
Коментарі
avatar