Центром Львова пройшов Марш захисників України
06.12.2016 14:33


Марш захисників України у Львові

Сьогодні, 6 грудня, у Львові на честь 25-річчя створення Збройних сил України відбувся Марш захисників України. Понад 1000 учасників та близько 30 одиниць техніки урочисто пройшли проспектом Свободи.

У своєму виступі командувач Львівського гарнізону, начальник Нацакадемії сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного Павло Ткачук підкреслив, що віра в перемогу міцна завдяки єдності армії і народу. «Сьогодні цю єдність демонструє Марш захисників України, де в одному строю разом із воїнами Збройних сил України пройдуть не тільки представники інших силових структур, а й добровольці та волонтери», - сказав Ткачук. 

Вшанувавши загиблих під час військових дій хвилиною мовчання, повз площу та пам’ятник Шевченкові урочисто пройшли парадні розрахунки військових частин Львівського гарнізону, а також військової техніки.
У Марші взяли участь підрозділи військових частин Збройних сил України з усієї Львівщини, учасники АТО, прикордонники і воїни Національної гвардії України, ветеранські та волонтерські організації, а також військовий оркестр Національної академії сухопутних військ.

Джерело: http://vgolos.com.ua/

Теги: Павло Ткачук, військові, свято, ЛЬВІВ, Марш захисників України, Марш, Збройні сили України


Читайте також:
Коментарі
avatar