Винниківських школярів запрошує в свої лави львівський «Пласт»
06.12.2016 19:21

Сьогодні, 6 грудня, у бібліотеці для дорослих міста Винники було особливо людно. Школярів на зустріч запросила прес-секретар Львівської станиці «Пласту» Наталія-Гелена Дунай.

На зустрічі зі знаною пластункою побувало багато учнів зі всіх винниківських навчальних закладів разом із своїми педагогами. І діти, і дорослі були захоплені розповіддю Наталії-Гелени Дунай про цікаві будні й свята пластунів, про їхні мандри й різноманітні змагання.

«Перебування в лавах «Пласту» допоможе кожній дитині змужніти, навчитися багато корисних і добрих речей, які стануть їй у пригоді в майбутньому, - каже Наталія-Гелена Дунай. – «Пласт» виховує в дитині найкращі почуття патріотизму, мужність, додає життєвого досвіду. Чи не всі січові стрільці, члени ОУН і легендарні вояки УПА в дитинстві пройшли школу «Пласту». А це багато вартує. Тому закликаю й вас, наші винниківські школярі, активно вступати в лави  «Пласту». Ми разом будуватимемо Україну».

Присутні також мали нагоду переглянути документальні фільми про життя пластунів.

«Цей захід має навчити нашу учнівську молодь робити правильний вибір у подальшому житті, - підсумовує сьогоднішню зустріч завідувач бібліотеки для дорослих Ірина Андрухів. – Тому  ми й надалі плануємо проводити зустрічі з успішними людьми. Адже саме вони своїм прикладом спонукають дітей до самовдосконалення. Саме вони показують дітям шляхи до того, як стати успішними людьми».

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: школярі, бібліотека, Наталія-Гелена Дунай, Пласт


Читайте також:
Коментарі
avatar