У Винниках розпочали акцію «Св. Миколай їде до воїнів АТО»
11.12.2016 22:08

У неділю, 11 грудня, Парафія храму Різдва Івана Хрестителя започаткувала акцію «Святий Миколай іде до воїнів АТО».  Захисники наших мирних днів та спокійних ночей безперечно заслуговують на добрі гостинці від Святого Чудотворця. Саме тому священики храму Різдва Івана Хрестителя заохочують парафіян та прихожан стати помічниками Святого Миколая і зібрати частунки для українських воїнів в АТО, повідомляє Marianna Piatakova-Luchenko на сторінці спільноти Парафії храму Різдва Івана Хрестителя у Facebook.

Збір смаколиків та гігієнічних засобів буде відбуватися у хатинці при храмі упродовж трьох днів – з 14 до 16 грудня (середа-четвер-п’ятниця). У п’ятницю 16 грудня машини з продуктами будуть відправлені на Схід.

«Заохочуємо почастувати воїнів смаколиками: варениками, налисниками, пампушками, пиріжками, голубцями, печивом, випічкою. А також принести крупи, чай, каву, цукор, мед, горіхи, консервацію. Із засобів гігієни дуже потрібні станки і піна для гоління, шампунь, зубна паста і щітки, мило, сухі й вологі серветки, туалетний папір, теплі шкарпетки. Священики храму уже роздали 30 харчових відер для перевезення продуктів», - йдеться у повідомленні.

Додаткову інформацією можна отримати від о. Володимира Климюка (099 948 56 39 ) та о. Ореста Чекана (067 353 52 79).


Теги: акція, гостинці, смаколики, Святий Миколай, ато, воїни, парафія


Читайте також:
Коментарі
avatar