Гравці винниківського «Руху» у збірній першого півріччя
15.12.2016 20:21

Стабільні та високі результати винниківського «Руху» не залишилися поза увагою українських ЗМІ. Зокрема Sport Arena визначила символічну збірну Другої ліги у першому півріччі.  На думку авторитетного журналіста Артура Валерка та його колег, до когорти найкращих футболістів літньо-осінньої частини чемпіонату увійшли одразу четверо представників винниківської команди.

Олександр Дяченко (воротар)

«Чудово відіграв це півріччя і Дяченко, він став основним воротарем своєї команди, незважаючи на гідну конкуренцію зі сторони такого досвідченого голкіпера, як Шевчук. Винятком може бути поєдинок у Запоріжжі, коли його команда все ж виграла, однак пропустила тричі. В інших матчах Олександр багато виручав винниківчан. Відзначився стабільністю і цілком може прогресувати ще»).

Андрій Гурський (захисник)

«Велика кількість травм і дискваліфікацій призвела до кадрової нестабільності оборони винниківчан. Але високий клас гравців, які є в розпорядженні «Руху», компенсували усі негативні моменти, пов’язані з вимушеною ротацією. Гурський був одним з тих, довкола кого будувався захист винниківської команди. Однаково добре грає один в один і в щільній опіці. Андрій не лише добре діяв у захисті, але й регулярно підключався під час стандартів до чужих воріт.  І до речі,  не соромився в гостях – три з чотирьох голів, до яких він має відношення, були створені на виїзді».

Володимир Бідловський (захисник)

«Від гравця, який прибув до «Руху» в статусі найкращого асистента минулого сезону Першої ліги, апріорі очікують хорошого футболу. А тим паче – у складі доволі амбіційної команди, яка дебютувала на професійному рівні. Бідловський швидко адаптувався у складі винниківчан. Одразу завоював право виконувати стандарти, що робив доволі успішно. Міг зіграти і вище на фланзі, але, як нам здається, був найбільш ефективним саме на цій позиції. Подвійний тиск, який «Рух» чинив на суперників через фланги, став чи не головною зброєю».

Борис Баранець (хавбек)

«За класом брати Баранці - найстатусніші гравці Другої ліги. Але якщо Григорій травмувався і пропустив доволі великий ігровий відрізок, то Борис більшість часу був у розпорядженні «Руху»  і багато зробив для того, щоб команда серйозно претендувала на медалі і підвищення у класі вже у дебютному сезоні на профі-рівні. Борис Баранець – гравець високого футбольного інтелекту, він добре володіє м’ячем і креативною думкою.  Чудово що у його оточенні є майстри, спроможні відкритися під його передачі і скористатися нею.  Так що робота Баранців дозволяє прогресувати винниківчанам».

Фото: http://fcruh.com/

Теги: Друга ліга, Андрій Гурський, Олександр Дяченко, Борис Баранець, Володимир Бідловський, Рух Винники, збірна півріччя


Читайте також:
Коментарі
avatar