Винниківська бібліотека для дітей зустрічала Миколая на карнавалі
18.12.2016 22:00

Малюки усіх трьох груп об’єднання дітей дошкільного віку «Левенятко» сьогодні, 18 грудня, зустрілися у бібліотеці, щоб стати учасниками карнавалу. Не були пасивними спостерігачами, а активно взяли участь у святі (співали і танцювали) батьки дошколяриків.

Діточок у яскравих карнавальних костюмах зустріла Снігова Королева, на яку на час свята перетворилася бібліотекар і автор сценарію Галина Остапчук. Вона запросила до діточок й інших казкових персонажів. Як і годиться, не оминула карнавалу Зимонька. Її роль виконала мама читача-дошколярика Мар’яна Лазуркевич.

Допомогли створити справжній карнавал для малюків старші читачі бібліотеки – учні СЗШ № 47 Софія Рак (сніговичок), Зоряна Гіль і Мирося Кошелик (антипки),  Віола Цьотар і Зоряна Кухарська (ангели).

У добру Бабу Ягу майстерно перевтілилася Юлія Федак. Ягуся веселила малечу, провела для них конкурси, як-от, наприклад, хто швидше вдягне рукавички тощо.

Діти співали, танцювали, розгадували загадки, грали ігри, розповідали віршики Миколаю, за що отримали солодкі подарунки від святого.

Лариса КУБСЬКА

Теги: діти, Галина Остапчук, дитяча бібліотека, Святий Миколай


Читайте також:
Коментарі
avatar