У Винниках затвердили бюджет на 2017 рік
27.12.2016 16:01

Сьогодні,  27 грудня, відбулося 5 пленарне засідання 5 сесії Винниківської міської ради 7-го скликання.

Це вже востаннє цьогоріч винниківські депутати зібралися на сесію. І зібралися чи не для найважливішої справи для Винник – розглянути й затвердити бюджет міста на 2017 рік.

Ця подія зібрала сьогодні в залі КЦ «Дозвілля» не лише депутатів і фахівців Винниківської міськради. Винниківчан, справді, болить життя міста, тому в залі було людно. Особливо багато було педагогів і батьків школярів СШ №47. Адже цей навчальний заклад має особливо багато проблем із опаленням, через відсутність спортзалу тощо. Тому кожна цифра з міського бюджету викликала велику кількість коментарів. Люди обговорювали кожне почуте від доповідачів слово чи репліку.

Та після детального обговорення депутати все ж знайшли консенсус і затвердили бюджет Винник на 2017 рік на загальну суму – 102 мільйони 851 тисячу 700 гривень.

Після довготривалого обговорення й виступів представників від СШ №47 депутати «перекинули» 300 тисяч гривень, передбачених на спорудження тротуару на вулиці Винна Гора, на роботи, пов‘язані з утепленням приміщення згаданого навчального закладу.

Також депутати розглянули та затвердили й інші питання, які стосуються життєдіяльності Винник і його мешканців.

Як вже повідомлялось, на початку пленарного засідання пластуни передали депутатам Вифлеємський вогонь Миру

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: бюджет, міська рада, СЗШ №47, Сесія


Читайте також:
Коментарі
avatar
Чудово, що прийняли рішення щодо утеплення приміщення згаданого навчального закладу, але що тоді буде з вулицею Винна Гора, від якої є лише назва? Після найменшого дощу нею неможливо пересуватися! Невже у місцевому бюджеті не знайдеться коштів хоча б для тротуару? Про повноцінну дорогу навіть мова не йде...
avatar