Мар‘яна Труш: «Просимо мешканців Винник не залишати власних помешкань і майна без нагляду»
05.01.2017 11:20

Ось і дочекалися ми найсвітлішого християнського свята – Різдва Христового. Уже завтра – Святвечір. Багато винниківчан у ці дні підуть у гості чи поїдуть на відпочинок у різні міста й країни. Знаючи про це, злочинці саме в такі святкові дні скоюють крадіжки з помешкань. Адже люди надовго залишають їх, а, відтак, і своє майно без нагляду. Тому винниківські правоохоронці вкотре закликають мешканців Винник не залишати власних помешкань і майна без нагляду.

Кілька порад з цього приводу надала представник винниківських правоохоронців, лейтенант поліції Мар‘яна Труш.

«Насамперед правоохоронці просять винниківчан бути обачними, подбати про безпеку свого житла під час Різдва, - каже Мар‘яна Труш. – Не забувайте перед відходом із дому зачиняти вікна й балконні двері, це стосується найперше мешканців, які мають житло на першому поверсі. Ключі від помешкання та документи треба зберігати в різних місцях. Важливим є те, щоб на сходовій клітці у вечірній час горіло світло. А ще категорично заборонено ховати ключі від помешкання під килимком, що люди, на жаль, роблять постійно. Не можна також залишати ключі від житла в салоні автомашини. А ще тим, хто на вихідні дні поїде далеко від дому, радимо домовитися зі своїми сусідами, щоб вони забирали кореспонденцію з поштових скриньок. Добре було б попрохати сусідів час від часу й наглядати за помешканням. Виконання таких порад допоможе людям уникнути багатьох неприємних ситуацій і зберегти своє майно від загребущих рук крадіїв.

А ще від імені винниківських правоохоронців щиро вітаємо всіх з Новим роком і Різдвом Христовим! Нехай у кожній винниківській родині пануватимуть мир і спокій, щастя й добробут. Нехай в Україні настане такий довгоочікуваний нами мир»!

Володимир ГАВРИЛІВ
Фото: https://prozoro.info/

Теги: крадіжка, Мар‘яна Труш, злочинці, злочин, Різдво, правоохоронці


Читайте також:
Коментарі
avatar