Люди годинами чекають маршрутки на Винники та Брюховичі (ВІДЕО)
06.01.2017 15:44

Після новорічних вихідних у Львові не виїхали на вечірні маршрути 360 автобусів, тобто більш, ніж половина усього міського транспорту. Люди годинами стоять на зупинках, виглядаючи свою маршрутку. Тож журналісти ІА ZIK вирішили перевірити, скільки часу доведеться чекати на маршрутне таксі у звичайний робочий день пасажирам довгих маршрутів – до Винників та Брюховичів.

Про це йдеться у сюжеті інформаційного проекту телеканалу ZIK «Перші про головне. Львів».

На транспорт до Винників довелось чекати аж 28 хвилин. Пасажири розповідають: це ще дуже пощастило.

«Маршрутку №40 можна чекати і годину. Така ситуація постійно», – обурюється львів’янка пані Галина.

«Автобуси №40 та №36 їздять невчасно, люди скаржаться. Особливо погана ситуація у вихідні та вечірній час. Проблему потрібно вирішувати, адже ми йдемо до Європи, а з таким дріб’язком не можемо впоратися», – додає львів’янин Сергій.

А от громадський активіст Святослав Товстига спостерігає за рухом міських автобусів через спеціальний сайт. Чоловік розповідає: уже кілька машин зійшло із маршруту.

«Станом на восьму вечора на двох маршрутах немає транспортних засобів. Зокрема, на маршруті «5а», який сполучає район Щурата та Винники, жодного автобуса», – розповідає активіст.

Схожа ситуація із напрямком на Брюховичі.

«Сьогодні я годину чекала на «54-ту», щоб доїхати зранку на роботу», – каже львів’янка пані Анна.

У міському управлінні транспорту ж виправдовуються: мовляв, водіїв бракує, до того ж, частина шоферів ще й занедужала на грип. Та й дія договорів між міською радою та перевізниками закінчилася 31 грудня 2016 року. Нових не уклали, тож поки що керуються додатковим документом.

«Згідно із цим договором, у нас немає серйозного впливу на перевізників. Можемо написати лист із претензіями чи хіба посваритися у телефонному режимі», – зізнається начальник управління транспорту ЛМР Віктор Щир.

Тим часом активісти прогнозують: у період Різдвяних свят ситуація із громадським транспортом стане іще гіршою.


Теги: Графік, №40, транспорт, №36, маршрутка, автобус


Читайте також:
Коментарі
avatar