Юні рухівці виступили у «Кубку імені Вараксіна – 2017»
06.01.2017 16:13

У спортзалі львівського СКА відбувся великий дитячий футбольний турнір, присвячений світлій пам‘яті відомого тренера Володимира Вараксіна. Свого часу саме цей тренер виховав для українського футболу Степана Юрчишина й інших відомих футболістів. Відзначимо, що згаданий турнір відбувається з 1980 року.

Цьогоріч за перемогу в ньому змагалися діти 2004 – 2005 років народження (16 дитячих колективів). Були серед них і юні вихованці ФК «Рух», які посіли в своїй групі 2 місце («Рух» - «Галичина-1» - 1:1, «Рух» - ФК «Львів-2» - 3:5, «Рух» - «Локомотив» - 1:1). В ¼ фіналу винниківські футболісти поступилися юним карпатівцям із рахунком – 2:3. Тому боролися з ФК «Покрова» за 5 місце й перемогли суперників з рахунком – 5:1.

Цікаво, що за діями юних футболістів уважно спостерігав уславлений тренер Мирон Маркевич, який особливо відзначив юних рухівців.

Дуже вдало діяв у цьому турнірі рухівець Георгій Печніков, а його одноклубник Ігор Дорош у складі винниківської команди забив найбільше голів – 6.

Під час церемонії закриття турніру дітей привітали голова ФФЛ Ярослав Грисьо та Степан Юрчишин.

У складі «Руху» на турнірі виступали: Арсен Климчук, Артем Татарин, Ігор Дорош, Назар Врецьона, Георгій Печніков, Володимир Ослаб, Богдан Вишенський, Максим Кокотко, Тарас Костецький, Роман Іванець, Юрій Шиманський.

Тренують команду Олег Леган і Маркіян Шкраба.

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: Маркіян Шкраба, Вараксін, Футбол, Олег Леган, турнір, Рух Винники


Читайте також:
Коментарі
avatar