У Винниках помер безхатченко
13.01.2017 13:05

Сьогодні, 13 січня, на території Винник було виявлено мертве тіло чоловіка похилого віку. Винниківські правоохоронці підтвердили факт смерті людини без певного місця проживання.

Як з‘ясувалося, згадана особа кілька останніх років, аж до своєї смерті, проживала у Винниках. Чоловік харчувався у соціальній їдальні для безхатченків у Винниках, а ночував, практично, на вулиці.

Як розповіли винниківські поліцейські, Винники згадана особа облюбувала після виходу на волю з тюрми. До цього чоловік мешкав у Червонограді, мав там сім‘ю й дітей. До нього у Винники навіть приїжджала його донька. Та він все одно вибрав життя безхатченка й так перебивався декілька років. Мабуть, організм вже старшої людини дав збій, не витримавши життя на вулиці. І ось такий прикрий фінал ще одного чоловіка, який вів антисоціальний спосіб життя.

Також треба зазначити, що за останній період це вже п‘ятий випадок, коли помирають люди, які провадили подібний спосіб життя.

«Наразі не виявлено жодних ознак, що свідчили б про насильницьку смерть цієї особи, - констатує згаданий прикрий факт представник винниківських правоохоронців, капітан поліції Дмитро Кузьменко. – Відповідні органи проінформують рідних про смерть цього громадянина. А далі компетенція правоохоронців у цій справі завершується».

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: поліцейські, безхатченко, правоохоронці


Читайте також:
Коментарі
avatar