«Карамель» БДЮТу Винник – лауреат І премії фестивалю «Різдвяні канікули»
17.01.2017 20:01

14 січня у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини, що у Львові на Погулянці, відбувся відбірковий етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу для дітей на юнацтва «Різдвяні канікули». 

16 січня найкращі колективи виступили на гала-концерті, отримавши дипломи за призові місця.

Для ансамблю сучасного танцю «Карамель» Будинку дитячої та юнацької творчості міста Винники вже стало доброю традицією повертатися з цього фестивалю з найвищими нагородами.

От і цього року «карамельки» трьох вікових груп (старша – діти до 14 років, середня – до 12 років і молодша – 7-8 років) вже вкотре вдало продемонстрували свій танцювальний хист і якісні постановки керівників Анастасії Селезньової та Христини Мелимук.

Судді оцінювали виступ кожної групи і представлення колективів загалом. Результат участі ансамблю «Карамель» у фестивалі-конкурсі «Різдвяні канікули» з танцями «Зима-Весна», «Суперстарс», «Посіпаки», «Зимова казка», «Старшіп» і «Забуті мрії» – найвища нагорода – диплом лауреата першої премії.

«Всеукраїнський фестиваль для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули» – культурно-мистецька акція, яка заохочує дітей до змістовного дозвілля під час зимових канікул, покликана сприяти відродженню та утвердженню духовних цінностей українського народу, виявленню та заохоченню нових талантів та обдарувань, – каже директор Будинку дитячої та юнацької творчості міста Винники Ольга Соколик. – Ми гордимося перемогою ансамблю сучасного танцю «Карамель» на цьому фестивалі-конкурсі, адже колектив показав, що є одним із найкращих на великому дитячому мистецькому святі».

Лариса КУБСЬКА

Теги: конкурс, БДЮТ, ансамбль Карамель, Фестиваль, Різдвяні канікули


Читайте також:
Коментарі
avatar