Розпочалося паломництво статуетки святого Боско винниківськими школами
23.01.2017 13:44

Статуетка святого Івана Боско протягом трьох років подорожує львівськими школами – з того часу, коли у Львові перебували мощі святого. До міста Лева її привезли з Італії. Статуетка, висота якої 60 сантиметрів, виготовлена з бронзи й зображає отця і трьох дітей.

Із минулого тижня фігурка учителя молоді добралася і до шкіл нашого міста. До середи, 25 січня, вона перебуватиме в загальноосвітній школі «Берегиня», що стала першою, куди привезли статуетку.

Відповідальний за душпастирство молоді салезіянської громади Винник отець Григорій Швед провів із учнями «Берегині» загальношкільну молитву, розповів про життя святого і його мету – наставляти молодь на шлях істинний.

Паломництво відбуватиметься усіма школами міста, у кожній з яких статуетка знаходитиметься протягом тижня.

Учні загальноосвітніх закладів Винник дізнаються про життя Івана Боско –   святого, який є покровителем молоді, присвятив своє життя вихованню та навчанню юного покоління, в першу чергу знедолених і занедбаних дітей, засновник салезіянскої громади.  

Його система виховання (запобіжна система), себе виправдала і вивчається у світі на рівні з напрацюваннями інших великих педагогів. Її основа –  доброта, любов, розуміння дитини, віра.

«Розповіді про Івана Боско допоможуть дітям осягнути велич святого, – каже  отець Григорій Швед. –  У цьому допомагатимуть вчителі християнської етики, інші педагоги. Заплановані зустрічі-бесіди про Івана Боско,  підготовка різних інформаційних матеріалів про заступника молоді, учнів і вчителів, адже метою прощі статуетки школами Винник є не лише вшанування пам’яті святого, а й духовне виховання учнів, утвердження серед молоді принципів християнської моралі, поваги до слова Божого, розвиток духовних і творчих здібностей дітей».

Лариса КУБСЬКА

Теги: школи, статуетка, Салезіяни, святий Іван Босоко, отець Григорій Швед, Берегиня


Читайте також:
Коментарі
avatar