На одному з львівських трамвайних маршрутів запровадили безконтактний і безготівковий розрахунок (ВІДЕО)
25.01.2017 09:51

У Львові вперше в Україні можна заплатити за проїзд у трамваї завдяки смартфону. Через мобільний додаток треба зісканувати у салоні QR-код, заплатити за проїзд і ще одним кліком у телефоні закомпостувати квиток.

Загалом ця процедура триває до 40 секунд, ідеться в сюжеті програми ТСН.Ранок. Факт оплати все-одно треба показати кондуктору.

Поки що безготівковий розрахунок працює лише на одному трамвайному маршруті. Незабаром це запровадять у всіх трамваях і тролейбусах.

"Молодим людям дуже зручно. Ну, старшим буде важче розібратись з цим. Але це потрібно, бо ми йдемо в майбутнє, в Євросоюз", - говорить пасажирка Уляна Ілик.

У "Львівелектротрансі" заспокоюють, що паперовий квиток нікуди не подінеться. Але оплата за проїзд з телефону - це перший крок до електронного квитка. Він почне діяти у Львові приблизно за рік.

"Така система дасть можливість мобільно, швидко розраховуватись, не буде зловживань з повторним використанням закомпостованих квитків", - говорить керівник ЛКП "Львівелектротранс" Михайло Сидорович.


Теги: електронний квиток, мобільний додаток, смартфон, трамвай, транспорт


Читайте також:
Коментарі
avatar