На Чемпіонаті України з пауерліфтингу і класичного жиму винниківські та чишківські спортсмени показали найвищі результати
08.02.2017 13:55

У м. Коломия відбувся Чемпіонат України з пауерліфтингу серед юніорів та юніорок, юнаків і дівчат, а також  Чемпіонат України з класичного жиму лежачи,  організований Міністерством молоді та спорту України.

Результатом участі в змаганнях команди ДЮСШ «Тризуб» с. Чишки, яку представляли і винниківські спортсмени, стало чимало нагород – три бронзових, чотири срібних і одна золота.  

«Серед юнаків віком до 18-ти років відзначились Назарій Панько (3-тє місце), Андрій Гнатюк (2-ге місце) з Чишок, –  розповів тренер Микола Допілка. – Ці хлопці  були наймолодшими у своїй віковій категорії, адже їм нещодавно виповнилося 16 років. Наприклад, Гнатюк Андрій присів із вагою 215 кг, вижав лежачи 120 кг і зробив станову тягу 217,5 кг».

Серед юніорів (у різних вікових категоріях) непогані результати показали винниківчани Маркіян Коробій (2-ге місце), Михайло Скоп (2-ге місце), Назар Ільчишин (4-те місце), а також бронзову нагороду виборов Микола Пашковський із Чишок.

Про результати серед жінок в категорії М1 в класичному жимі лежами повідомила тренер Оксана Допілка. «Золото» отримала Ольга Турчин із Чишок, винниківчанка Оксана Ільчишин прїхала зі змагань із сріблом.

Зараз команда готується до Чемпіонату області та Чемпіонату України з жиму лежачи в екіпіровці.

Лариса КУБСЬКА

Теги: Оксана Допілка, спортсмени, пауерліфтинг, Микола Допілка


Читайте також:
Коментарі
avatar