У Винниках обрали Валентина і Валентину
18.02.2017 11:31

У п'ятницю, 17 лютого, в Народному домі міста Винники відбулося святкування Дня закоханих, яке організували ЛММГО «Золота молодь Винник» і Народний дім за підтримки спонсорів – ЖБК «Злагода», магазину «Кишенька», ресторану-пабу «Поле».

Вокальну частину свята представили винниківські співаки Олег Галів, Каріна Макогончук, Юліанна Опалевич, вихованки Народного дому Вероніка Сікора і Христина Леськів.

Під час конкурсної програми молодь міста змагалася у конкурсах «Яблука», «П’ять прищіпок», «Обшук з пристрастю», «Скуштуй, якщо зможеш» тощо.

Конкурс «Валентин і Валентинка» провели у два етапи. Під час першого туру учасникам задавали запитання про Винники, а другого – вони мали здивувати освідченнями в коханні.

У фотозоні встановили спеціально виготовлену декорацію з написом «Love is…». Учасникам запропонували робити світлини і викласти їх у інстаграм. Переможців фотоконкурсу обиратимуть протягом трьох днів.

Ведучою свята була Анастасія Пришляк. Переможці конкурсів отримали шоколадні сердечка, лизаки, квитки в кіно, а Валентину і Валентині подарували головний приз – романтичну вечерю.

«Свято Валентина започатковано в нашому закладі ще 17 років тому, – розповіла директор Народного дому Винник Наталія Вінярська. – Ми його вперше провели у 2000 році разом із громадською організацією «Молода Просвіта-Вогні», головою якої був Михайло Мазур, а заступником – Тарас Шустаківський. Нам довелося докласти багато зусиль, щоб переконати громаду старшого віку, що таке молодіжне свято має право на існування. Тоді активно долучилися до його проведення Андрій Клим, Андрій Сандул, Олена Марусенко, Олена Хробак, а першими Валентином і Валентиною були Іванка Сподар і Віталій Медвецьки й. Наш крок щодо запровадження Дня закоханих був правильним – це підтвердили щорічні святкування Валентина, які «на ура» сприймає наша винниківська молодь».

Лариса КУБСЬКА

Теги: народний дім, свято Валентина, свято, вечірка, Микола Михайлов, Золота молодь


Читайте також:
Коментарі
avatar