У БДЮТі Винник юні танцюристи змагалися за перемогу в новому конкурсі «Крок до зірок» (ФОТО)
18.02.2017 22:39

Ансамбль сучасного танцю «Карамель» Будинку дитячої та юнацької творчості міста Винники сьогодні, 18 лютого, вперше провів танцювальний міні-конкурс «Крок до зірок».

Несподіванкою цього танцювального змагання стало те, що кращих обирали серед своїх – учасників «Карамелі» старшої групи. Такий підхід до конкурсу сприяв тому, що юні танцюристи, які звикли злагоджено працювати в команді і здобувати високі нагороди на різних конкурсах і фестивалях, спробували себе в ролі своїх наставників, адже повністю займалися індивідуальними номерами, включивши фантазію і використавши власні знання і вміння.

Завдяки творчій свободі, яку надали своїм вихованцям керівники «Карамелі» Христина Мелимук і Анастасія Селезньова, глядачі побачили 21 постановку, що не повторювалися ні образами, ні ідеєю номеру.

Ваги конкурсу додавало те, що керівники ансамблю «Карамель» запросили оцінити виступи своїх вихованців поважне журі, в складі якого були професіонали хореографічного мистецтва, спортивної аеробіки, спортивної акробатики, візажист та ін.

Кожен учасник показав власну танцювальну постановку на півтори хвилини, створив відповідний образ, костюм, макіяж. Танцювали сюжети обрали на різні теми – національні мотиви, мілітарі, кохання, мрії, балет, божевілля тощо. Було помітно, що кожен із учасників прийшов на цей конкурс перемагати, тому виступали натхненно і впевнено, максимально демонструючи, що саме їм подобається в сучасному танці.

Журі працювало серйозно. Як і годиться на конкурсі, кожен із них виставляв бали конкурсантам, враховуючи відповідність костюму образу, відповідність рухів музиці, пластику і грацію, акторську майстерність, техніку виконання рухів і елементів, ідею номеру, творчу фантазію. На основі цих складових визначали загальний бал кожного конкурсанта.

За підсумками міні-конкурсу «Крок до зірок» перемогла Роксолана Наквацька. Друге місце журі віддало Юлії Нікітчук, а третє – розділили Дарина Конська та Ірина Боднар.

«Я займаюся танцями з 6 років, – розповідає, щиро радіючи перемозі, учениця 9 класу СЗШ № 29 Роксолана Наквацька, яку добре знає винниківський глядач за яскравими сольними номерами з акробатичними елементами під час виступів «Карамелі». – Багато років тому керівник Христина Мелимук зуміла захопити танцем, надала стимул займатися саме сучасною хореографією, вселила віру в себе».

На запитання «Що хотіла показати танцем?» відповіла: «Щодня кожна людина має буденне життя. Я дуже люблю мріяти про щось хороше, це позитивно. Тому створила танець «Прокинутися в мріях».

Приз глядацьких симпатій – сертифікат на професійну фотосесію – отримав єдиний хлопець – соліст «Карамелі» Дмитро Миханів.

Усіх учасників міні-конкурсу «Крок до зірок» нагородили грамотами і медалями, а переможці отримали гарні призи – сертифікат на навчання у школі сучасного танцю «Айлан» (Р. Наквацька), сертифікати у мережі магазинів косметики і все для танцю (Юлія Нікітчук, Дарія Конська, Ірина Боднар).

Подякував організаторам і учасникам конкурсу заступник міського голови Винник Богдан Шустер, акцентувавши увагу присутніх на численних творчих здобутках ансамблю сучасного танцю «Карамель» і значенні їхньої праці для культурного розвитку міста.

Лариса КУБСЬКА

Теги: БДЮТ, ансамбль Карамель, сучасний танець, танцювальний конкункурс


Читайте також:
Коментарі
avatar