У Винниках з’єднуватимуть паралельні світи
20.02.2017 19:48

«Освітні паралельні світи» – VI Міжнародна конференція, яка 23-24 лютого відбудеться у Винниках на базі Винниківської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату, – таки відрізняється від схожих заходів, що відбуваються у Львові.

Як правило, кожна конференція – це місце для тематичного спілкування та обміну ідеями, які  згодом не так часто отримують реальне втілення. У цьому випадку – інакше. Адже організатори – «Школа мрій» і Винниківська школа-інтернат – найкраще та найраціональніше з почутого відразу намагаються втілити у дійсність.

«Ми твердо переконані, що тільки розуміти потребу реформи школи – це надто мало, – поділилася думками зі «Львівською газетою» голова ГО «Школа мрій» та директор Винниківської школи-інтернату Лілія Свистович. – Потрібно уже сьогодні  випускати зі школи дітей, які спроможні будуть собі порадити у сучасному світі. Якість знань – дуже добре. Але дітей насамперед треба вчити комунікації, правди, здатності ставити фільтри перед інформацією, що рине з усіх усюд, а ще вмінню радіти та любити життя. Тішуся, що моїм педагогам це, як правило, сьогодні вдається. Працювати над здатністю дітей до емпатії, над їхнім вмінням пливти проти течії та говорити, що думають, а не те, що від них хочуть чути, – те завдання, яке насправді усім за бажання під силу».

Такі конференції організатори провадять уже шостий рік поспіль, щораз обираючи для них нову тему та цільово запрошуючи фахівців, які мають що вартісного сказати. Цього разу тут очікують з цікавими доповідями окрім вітчизняних також спеціалістів із Нідерландів, Польщі, Чехії, Австрії та Словаччини.


Теги: конференція, Лілія Свистови, Школа Мрій, школа-інтернат


Читайте також:
Коментарі
avatar