У Винниках педагоги з Нідерландів, Словаччини, Чехії, Австрії, Польщі та України обговорювали питання освіти
23.02.2017 19:18

Реформування освіти – питання, про яке багато сперечаються, але воно так і залишається відкритим для дискусії. Винниківська школа-інтернат санаторного типу та ГО «Школа мрій» не залишаються осторонь вирішення проблем в сучасній освіті і організували VI Міжнародну конференцію «Освітні паралельні світи».

Сьогодні, 23 лютого, педагоги, які приїхали поділитися досвідом із Нідерландів, Словаччини, Чехії, Австрії, Польщі, а також з України, продуктивно попрацювали.

«Ми вибрали таку тему конференції, яка допоможе рухатися вперед, – повідомила директор школи-інтернату і голова ГО «Школа мрій» Лілія Свистович, відкриваючи роботу заходу.

Освітяни мали можливість послухати про те, яким є підхід до організації навчання в різних країнах.

«Школа перестає бути єдиною інституцією, яка передає знання. Сучасним інструментом обміну інформацією є інтернет, тому компетентнісний підхід до навчання, який пропагують у нашій державі, застарів», – така головна теза директора експертної тренінгової компанії зі спеціалізацією в питаннях підвищення ефективності бізнес-команд, бізнес-тренер і коуча Сергія Чумаченка. На підтвердження цієї думки він поділився з присутніми інформацією про організацію системи освіти в Скандинавії, назвав відмінності підходу до освіти Швеції, в якій на перше місце ставлять не знання, а розвиток дітей.

Про те, які перепони потрібно буде подолати тим педагогам, які прагнуть змін в освіті, бо вона нудна і неефективна, розповіла радник міського голови Винник Ірина Магдиш.

Багато цікавого присутні дізналися з доповіді «Серцезнання як одна з граней акмеологічної компетентності педагога» завідувача кафедри суспільствознавчої освіти Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидата історичних наук Валентини Матящук.

Також виступило ще чимало учасників конференції з темами, які їх хвилюють. Відбулися майстер-класи, концерт для учасників конференції.

«Винники горді, що у нашому місті проводять таку потужну міжнародну конференцію, – зазначив заступник мера Винник Богдан Шустер. – Упевнений, що цьогорічна конференція принесе багато користі в налагодження освітянської діяльності, а її результати будуть здобутком для міста і країни загалом».

Завтра на конференції продовжать обговорювати освітянські проблеми, педагоги поділяться власним досвідом праці з учнями.

Лариса КУБСЬКА

Теги: Школа Мрій, Богдан Шустер, конференція, Лілія Свистович, школа-інтернат


Читайте також:
Коментарі
avatar