Андрій Садовий провів виїзну нараду у Винниках (ВІДЕО)
27.02.2017 17:35

Сьогодні, 27 лютого, на вулиці Сагайдачного у Винниках було проведено виїзну нараду керівників Львова й Винник щодо каналізування міста. Також керівники згаданих міст провели зустріч із мешканцями вулиці Сагайдачного і прилеглих до неї вулиць.

Окрім Андрія Садового та Володимира Квурта, на нараді були: заступник міського голови Винник Богдан Шустер, секретар ради ВМР Ігор Жуковський, радник міського голови Винник Марія Желіско, керівники МКП «Винниківське» Олег Горінь, «Львівводоканалу» Володимир Вольський, «Укрінвестбуду» Михайло Винявський.

Мешканці житлового масиву, на території якого зараз споруджують каналізаційний колектор (вулиця Сагайдачного та прилеглі до неї) висловили стурбованість щодо недостатнього діаметру (на їхню думку) майбутньої мережі – 300 мм. Вони просять збільшити її діаметр до 400 мм. Натомість, фахівці запевняють, що підстав для занепокоєння в людей не повинно бути, даний діаметр труби розрахований з урахуванням підключення у майбутньому інших прилеглих вулиць у цьому мікрорайоні.

Керівник підрядної організації, яка виконує роботу на вулиці Сагайдачного, Михайло Винявський заявив, що така невизначеність у проекті вибиває його підлеглих із графіка.

«Щоб спорудити колектор до вулиці Івана Франка нам потрібно до двох місяців часу, ще не менше двох тижнів забере будівництво колодязів, за які повинні платити користувачі, але всі ці суперечки й уточнення затримують нашу роботу», - зазначає Михайло Винявський.

Міський голова Винник Володимир Квурт повідомив, що каналізування міста коштуватиме бюджету орієнтовно 50 мільйонів гривень.

Цей передостанній день лютого й зими, а видався він усім на радість сонячним і дуже теплим (доходило до 14 градусів тепла), можливо, саме тому Андрій Садовий буквально випромінював тепло й радість. Не дивлячись на те, що до Дня сміху ще більше місяця, мер Львова сипав жартами, тішився. Одній старшій пані, яка була однією з найактивніших під час сьогоднішньої зустрічі, Андрій Іванович, на її подив, грайливо заявив: «Я знаю, що, коли б сьогодні сюди не приїхав, то й ви не прийшли б».

Коли мера Львова запитали про те, як складалася співпраця з колишнім мером Винник, то Андрій Іванович відповів: «Сергій Уваров постійно втікав від мене й ховався, за весь час своєї каденції він лише один раз прибув до мене на щотижневу нараду».

«Я ніколи не розділяв Львів і Винники, для мене це одне місто, - заявив Андрій Садовий, підсумовуючи сьогоднішній захід. – Цьогоріч на каналізування Винник Львів обов‘язково виділить 12 мільйонів гривень. І спорудивши проміжок колектора від Забави до Дмитерка у Винниках, ми каналізуємо до 50 відсотків винниківського житла. А ще я хочу добитися того, щоб ми повністю очистили річку Маруньку й зробили так, щоб її вода знову була придатною до споживання. Бо це ж просто жах, що ми з нею зробили. Бог нам дав її чистою й зі смачною водою, а людина перетворила її в каналізацію. Ми зобов‘язані розв‘язати цю проблему».

Міський голова Винник Володимир Квурт ще раз наголосив, що після спорудження каналізаційного колектора на вулиці Сагайдачного, до каналізаційної мережі зможе під‘єднатися й частина мешканців вулиці Шевченка (та прилеглих до неї вулиці), а також вулиці Довганика.

«Винники власним коштом виготовили проектно-кошторисну документацію на каналізування всієї території міста, залучали для цього фахівців, - каже Володимир Квурт. – Я щасливий, що маємо шанс найближчим часом каналізувати всі Винники, від найвіддаленішої вулиці Хмельницького й цих районів, які ніколи не мали каналізації».

Також стало відомо, що на вулиці Сагайдачного будівельники вже спорудили 240 метрів погонних каналізаційного колектора з 940 запланованих. Натомість, каналізаційна мережа від вулиці Забава-Джерельна-Івана Франка- Берегова сягне 1650 метрів погонних. Із них уже збудовано 140 метрів погонних. Після введення в експлуатацію згаданих каналізаційних колекторів до них матимуть змогу під‘єднати 2 тисячі житлових будинків.

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: Володимир Квурт, Андрій Садовий, Нарада, каналізування, вулиця Сагайдачного, львівводоканал, каналізація


Читайте також:
Коментарі
avatar