Винниківчанин Богдан Тихолоз став директором музею Івана Франка у Львові (ОНОВЛЕНО+ВІДЕО)
03.03.2017 12:30

Богдан Тихолоз

Винниківчанин Богдан Тихолоз переміг у відкритому конкурсі на посаду директора комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка». Таке рішення 2 березня ухвалила конкурсна комісія під час засідання.

За Богдана Тихолоза проголосувало більшість членів комісії.

На цю посаду претендувало троє кандидатів: Богдан Тихолоз, Роман Горак, Галина Корнєєва. Вони представили свої програми та візію розвитку музею.

Переможця конкурсу тепер повинна затвердити на своєму черговому засіданні 7 березня Львівська обласна рада.

Міський голова Винник Володимир Квурт, виконавчий комітет міськради та мешканці міста вітають Богдана Тихолоза з призначеною посадою директора музею Івана Франка у Львові.

Богдан Тихолоз, який переміг у конкурсі на посаду директора Львівського музею Івана Франка, озвучив своє бачення розвитку цього закладу. Він пропонує оживити цей музей концертами, виставами, літературними зустрічами, перетворити на дім для кожного, хто туди прийде, повідомляє zaxid.net.

Довідка

Богдан Тихолоз народився 6 жовтня 1978 р. у с. Тальянках Тальнівського району Черкаської області в родині філологів, викладачів української мови та літератури. Має повну вищу освіту за спеціальністю «Українська мова і література», кандидат філологічних наук, старший науковий співробітник зі спеціальності «Українська література», член національної спілки журналістів України, член Наукового товариства ім. Шевченка, лауреат премії Національної академії наук України для молодих вчених, лауреат премії облдержадміністрації та обласної ради. На даний час доцент кафедри теорії і практики журналістики.

Фото: http://press-centr.com/

Теги: музей, конкурсна комісія, Богдан Тихолоз


Читайте також:
Коментарі
avatar