«Рух» розгромив одного з лідерів Вищої ліги чеспіонату Білорусі (ОНОВЛЕНО+ВІДЕО)
04.03.2017 19:38

Після нічиєї і перемоги з казахськими клубами, сьогодні, 4 березня, винниківський "Рух" у турецькому місті Белек в черговому спарингу зустрічався з представником Вищої ліги чемпіонату Білорусі, який минулий чемпіонат завершив на 4-ії сходинці турнірної таблиці, поступившисть тільки двома заліковими пунктами бронзовому призеру ФК "Мінськ".

Підопічні Руслана Мостового провели весь матч на високому рівні і повністю переграли білорусів. Рахунок у матчі було відкрито вже на 14 хвилині першого тайму - влучним ударом головою комбінацію партнерів завершив Юрій Габовда. А на 18-ій хвилині рахунок подвоїв Євген Бохашвілі.

У другому таймі винниківчани провели ще два м'ячі у ворота білоруської команди. Гол красень з 18-метрів у дев'ятку на 68 хвилині записав на свій рахунок Володимир Садоха. Крапку у цьому спарингу поставив Святослав Зубар, який на 78 хвилині в падінні головою, замикаючи задню штангу, направив м'яч у сітку воріт. 4:0 - прекрасний результат за видовищної гри!

Також зазначимо, що у другому таймі Юрій Габовда не реалізува призначений арбітром матчу одинадцятиметровий удар.

«Рух» Винники - «Мінськ» (Білорусь) - 4:0 (2:0)

04.03.2017. 17.00. Белек. Спортивний комплекс «Папілон».

«Рух»: Дяченко, Романюк, Білий (Дмитрух, 60’), Гурський (Федорів, 60’), Бідловський (Баглай, 60’), Копина (Кікоть, 60’),  Кінаш (Садоха, 60’), Габовда, Б.Баранець (Панасюк 60,’), Г. Баранець (Чучман, 60’), Бохашвілі (Зубар,’).

Головний тренер: Руслан Мостовий.

«Мінськ»: Перший тайм: Чесновський, Омельянчук, Шуміков, Грубіло, Веретило, Міцевекі, Мошніков, Русак, Безсмертний, Громико, Шевченко. Другий тайм: Головенко, Васильєв, Камський, Казанов, Нікульський, Софі, Конседайков, Зіновіч, Філатов, Ніколаович, Нікумен

Головний тренер: Георгій Кондратьєв.

Голи: Габовда 14’, Бохашвілі 18’, Садоха 68’, Зубар 78’.

На 78-й хвилині Габовда не реалізував пенальті.