У Винниках палав сухостій
07.03.2017 16:38

У понеділок, 6 березня, о 12-47 на «гарячу лінію» 102 надійшло повідомлення про пожежу в місті Винники, що трапилася на вулиці Галицькій, (без номера) на відкритій території. Земельна ділянка, на якій палав сухостій, належить ВКП «Добробут» і ВКП «Винниківське».

Вогонь знищив суху траву та чагарники окремими осередками на площі 100 м2. Орієнтовні збитки, завдані пожежею: прямих – не нанесено, побічні – 33500 грн. Прибуття підрозділу: 13-02 год. Пожежу локалізовано о 13-09 год., ліквідовано о 13-37 год. Виїжджали: 1 ДПРЧ м. Львів (АППД, 4 особи).

На жаль, із настанням теплих весняних днів громадяни масово спалюють минулорічну рослинність, спричиняючи своїми необдуманими діями пожежі.

Про це розповів лейтенант служби цивільного захисту Личаківського РВ міста Львова ГУ ДСНС у Львівській області Андрій Войтович.

«За самовільне випалювання рослинності передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу, - каже Андрій Войтович. - На громадян – від 170 до 340 гривень. Рейди будуть тривати й надалі. Також продовжуватимемо роботу позаштатних природоохоронних інспекторів. Я закликаю всіх винниківчан бути дуже обережними з вогнем, не спалювати минулорічну рослинність».

Посадовець зазначив, що19 мешканців Львівської області вже оштрафовані за таке адмінпорушення.

Нагадаємо, що горіння сухостою небезпечне для ґрунтів, рослин і тварин. А ще воно забруднює довкілля і неабияк шкодить здоров’ю людей.

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: суха трава, ГУ ДСНС, чагарники, Пожежа, сухостій, Андрій Войтович


Читайте також:
Коментарі
avatar