У Винниках відкрили «АТБ» (ВІДЕО)
16.03.2017 12:11

Сьогодні, 16 березня, у Винниках відкрили магазин «АТБ» в приміщенні, де раніше працював «Барвінок». Стрічку перерізав регіональний представник торгової мережі.

На відкриття зібралося чимало винниківчан, переважно – з цікавості, а також скористатися знижками.

Першим сто покупцям, які зробили покупку на сто гривень, подарували продуктові набори. Ми зазирнули в пакет одного з покупців. У подарунок дали олію, два кг борошна, кілограм цукру, суміш пластівців, вівсяне печиво. Деякі хитруни встигли і по кілька разів зробити покупку, щоб отримати подарунки на кожен чек.

У новому «АТБ» працюють переважно винниківчани і мешканці навколишніх сіл. За словами дирекції, працевлаштовано усіх працівників з колишнього «Барвінку», які виявили бажання працювати в новому магазині. Сьогодні ж у «АТБ» вразила велика кількість працівників.

«У нас є практика організовувати групи підтримки магазинів, які щойно відкрилися, – розповів начальник сектору зовнішньої комунікації корпорації «АТБ» Сергій Демченко. – Наші працівники, які приїхали з багатьох міст, допомагатимуть доти, доки магазин у Винниках «стане на ноги».

Щодо географії представлених продуктів у «АТБ», нам пояснили, що на полицях багато товарів буде від львівських і виробників Західного регіону, а також продукція зі Сходу України.

Лариса КУБСЬКА

Теги: АТБ, магазин, відкриття


Читайте також:
Коментарі
avatar