Вихованець винниківського футболу «феєрить» у Польщі
16.03.2017 12:56

Володимир Костевич

На початку цього року Володимир Костевич, який є вихованцем винниківського футболу, перейшов із львівських «Карпат» у польський клуб «Лех» (Познань).

І як повідомляє польська преса, керівництво «Леха» не помилилося, бо екс-винниківчанин і екс-карпатівець одразу ж став для одного з цьогорічних лідерів Екстракласи просто незамінним гравцем. Що особливо відзначають прихильники його нової команди, захисник Костевич відмінно діє не лише на власній позиції, але й дуже корисний під час атакувальних дій «Леха». Навіть очільник Польського футбольного союзу, легендарний Збігнев Бонек, також просто захоплений грою Володимира Костевича.

І вже зараз польські журналісти наголошують на тому, керівництво «Карпат», продаючи трансфер цього футболіста, поступило дуже передбачливо, вписавши в угоду право на отримання 50 відсотків від наступного трансферу у випадку, коли «Лех» надумає його продати! Зі слів польських фахівців, це – цілком реально, адже Володимир демонструє просто феєричну гру!

Нагадаємо, що львівські «Карпати» вже отримали за перехід Костевича 350 тисяч євро! І ще можуть отримати бонус у сумі 200 тисяч євро, коли «Лех» потрапить з допомогою Костевича в єврокубки!

Свого часу в дитячій команді Винник Володимир Костевич виходив на поле разом із Маркіяном Шкрабою і Віталієм Дитрухом, які добре відомі тепер винниківським уболівальникам.

На жаль, керівництво дитячої команди, в якій талановитий хлопчик зробив свої перші кроки у футболі, завжди залишається в програші. Бо ці величезні фінансові потоки традиційно обходять стороною дитячо-юнацькі футбольні заклади. Але так не має бути. Бо ж футбольні школи повинні за щось жити й готувати молодь для професійних команд?

Володимир ГАВРИЛІВ
Фото: https://football24.ua/

Теги: Карпати Львів, Володимир Костевич, Лех Познань, Рух Винники


Читайте також:
Коментарі
avatar