У Винниках школярі молодших класів вшанували Кобзаря (ФОТО)
17.03.2017 20:12

Сьогодні, 17 березня, у Винниках у СЗШ №29 відбулося свято під назвою «Іду з дитинства до Тараса», яке підготували й провели учні 3-«Г» класу цього навчального закладу (класний керівник Ярослава Ільчишин, музичний супровід концерту – Олег Домазар).

У своєму виступі Ярослава Ільчишин зазначила, що в Тараса Шевченка є день народження, а от дати смерті, насправді, не існує, бо люди у всіх куточках світу цитують його твори, несуть квіти до його пам‘ятників, виконують його заповіти! «Його дух, його думки й настанови й зараз супроводжують людей, отож і він перебуває з нами», - мовить Ярослава Ільчишин.

І вихованці пані Ярослави підтвердили її слова. Бо діти виконували пісні на слова Кобзаря, розповідали присутнім про його життя й творчість.

Андрій Максимів, Софія Петришин, Назар Салінський та Максим Миколів розповіли про оцінку творчості нашого Кобзаря відомими особами минувшини й сьогодення.

Марко Вендиш і Данило Боцій продемонстрували віртуозне володіння музичними інструментами, відповідно – сопілкою та акордеоном.

Вірші Шевченка виконували Настя Ганусич, Ростислав Банах, Єва Стеців, Вероніка Аверкіна, Тарас Хімко, Яна Мичковська, Вероніка Антоняк, Настя Парійчук та інші школярики.

Присутні на святі довго аплодували маленьким артистам-патріотам, знавцям і шанувальникм творчості великого Кобзаря.

Зі словами подяки до всіх учасників святкового концерту звернулася й директор СЗШ №29 Оксана Вільхівська.

«Коли в нас підростають такі маленькі патріоти України, то я вірю, що наша держава таки буде незалежною й багатою, щиро дякую вам усім за це прекрасне дійство», - зазначила Оксана Вільхівська.

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: Оксана Вільхівська, свято, тарас Шевченко, СЗШ №29


Читайте також:
Коментарі
avatar