Винниківчани моляться до св. Юди Тадея про мир в Україні (ФОТО)
23.03.2017 08:12

Як ми вже повідомляли, у Винниках в храмі Різдва Івана Хрестителя в храмі Різдва Івана Хрестителя у Винниках перебувають ікона та мощі Св. Юди Тадея. Вірні моляться до великого Святого про настання миру в Україні, про повернення живими батьків додому, про воз’єднання сімей військових і про настання Світлого Воскресіння у кожній душі.

Св. Юда Тадей вважається могутнім заступником і покровителем у, здавалось би, безвихідних ситуаціях. І наскільки б складною нам не здавалася ситуація в країні, ми не повинні втрачати віри й надії.

Приклад щирої віри і плідної праці сьогодні подали найменші парафіяни храму. Упродовж кількох годин в Будинку дитячої та юнацької творчості, що навпроти храму, кипіла завзята робота. Дітлахи разом з батьками під керівництвом п. Наді розписували пряники для воїнів, малювали малюнки з побажаннями і писали щирі листи. Усі дитячі дарунки цієї п’ятниці (24 березня) вирушать на Схід прямісінько на передову до наших захисників.

До п’ятниці у Винниках триває акція «Моя допомога вартує життя», до якої може долучитися кожен винниківчанин доброї волі. Свою допомогу – продукти харчування, засоби особистої гігієни, грошові пожертви тощо можна приносити до хатинки при храмі Різдва Івана Хрестителя. Нехай навіть серед війни наші захисники відчують мир і радість Христового Воскресіння!

Маріанна П'ятакова-Лученко


Теги: храм, ікона, Юда Тадей, мощі, акція, Орест Чекан


Читайте також:
Коментарі
avatar