У Винниках у маршрутці №36 під час руху відмовили гальма... (ВІДЕО)
23.03.2017 14:06

Учора, 22 березня, у Винниках, близько 17-45, лише чудо врятувало пасажирів маршрутки №36 та її водія від трагедії. Адже в цієї старої маршрутки на серпантині, що на вулиці Шевченка у Винниках, біля клубу КЦ «Дозвілля», відмовили гальма.

Винниківчанин Олександр Самбур, який в цей час саме їхав на своєму автомобілі угору вулицею Шевченка, ледь уникнув своїм автомобілем зіткнення з цією маршруткою.

«Я спочатку не зорієнтувався й не зрозумів, що ж із водієм цієї маршрутки трапилося, - розповідає пан Олександр. – Він вискочив прямісінько на мене своїм автобусом, але мені пощастило втекти на узбіччя. Я подумав, що водій рахував гроші, або віддавав решту пасажирам, тощо. Та все ж вирішив розвернутися й наздогнати його, щоб з‘ясувати причину виникнення аварійної ситуації. Та розвернувши свою машину, побачив, що маршрутка на швидкості вискочила на самісінькому повороті з проїжджої частини вулиці на її узбіччя й лише якимось чудом зупинилася перед клубом КЦ «Дозвілля»! Я побачив шокованих цією пригодою пасажирів, які з гримасами страху на обличчях вискакували з її салону! І обличчя самого водія також не вселяло оптимізму, бо він довго з розпачем тримався за свою голівоньку! Усю цю пригоду знято на мій відеореєстратор.»

Ось така історія трапилася вчора у Винниках.

На щастя, ні автомобілів, ні пішоходів перед згаданою маршруткою не було. Також, якщо б винниківчанин не зорієнтувався і не уникнув би зіткнення, автобус з людьми міх би злетіти вниз з обриву, і тоді трагедії було б не уникнути.

Про всі негативи пасажирських перевезень сайт «Винники плюс» уже неодноразово розповідав. Але від керівництва транспортників немає жодної реакції. До речі, сайт «Винники плюс» свого часу також писав, що в маршрутці №36 під час руху відірвалося колесо! Свідком цієї страшної пригоди була працівниця Винниківської міської ради Орися Титаренко. Але й тоді жодної реакції від керівництва транспортників не було.

Але цього разу ми б таки хотіли отримати відповідь від керівництва підприємства, яке обслуговує маршрут №36, допоки вони ризикуватимуть життям людей. Чи з відео з вчорашньою автопригодою задовольнить їх. І чи достатньо того, щоб вони нарешті взялися за ремонт своїх старих автобусів і покращення обслуговування людей. Хотілося б дізнатися, хто ж випустив учора на маршрут цей автобус?

P.S. Редакція сайту «Винники плюс» щиро вдячна панові Олександру Самбуру за надану ним відеозйомку вчорашньої автопригоди. Також просимо всіх винниківчан, усіх наших читачів при нагоді надавати свої відео з цікавими епізодами у Винниках і не тільки.

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: відеореєстратор, дтп, гальма, вулиця Шевченка, маршрутка


Читайте також:
Коментарі
avatar