Винниківська «Карамель» привезла дипломи за І і ІІ місце з міжнародного конкурсу «Stanislaviv – 2017» (ФОТО/ВІДЕО)
27.03.2017 12:13

У місті Івано-Франківську відбувся V ювілейний міжнародний конкурс-фестиваль хореографічного мистецтва «Stanislaviv – 2017».

Із двома перемогами з престижного конкурсу повернувся ансамбль сучасного танцю «Карамель» Будинку дитячої та юнацької творчості міста Винники.

Про це розповіла одна із керівників колективу Анастасія Селезньова.

Диплом за І місце отримали «карамельки» у номінації «Contemporary продакшн діти до 8 років». Журі, головою якого був відомий танцівник Влад Яма, визнало найкращою їхню композицію «Колискова ангела».

Успішним був сольний виступ переможниці винниківського конкурсу «Крок до зірок» Роксолани Наквацької. Дівчина підкорила журі неймовірно чуттєвим виконанням танцю «Шлях до мрії». Результат вдалого виступу солістки – ІІ місце на цьому міжнародному фестивалі.

Отримала подяку за плідну співпрацю, вагомий внесок у справу розвитку підростаючого покоління, збереження та примноження українських хореографічних традицій і активну участь у фестивальному русі «Stanislaviv dance festival» керівник ансамблю сучасного танцю «Карамель» Христина Мелимук.

Крім танцювального змагання, учасники міжнародного фестивалю переймали досвід у зіркових гостей – кращих танцівників щоу «Танцюють всі – 9».

Лариса КУБСЬКА

Теги: хореографія, ансамбль Карамель, Роксолана Наквацька, Фестиваль, БДЮТ


Читайте також:
Коментарі
avatar