У Винниках затримали злодіїв-барсеточників
06.04.2017 15:20

Злодій-барсеточник

Нещодавно у Винниках, на вулиці Галицькій (біля крамниці «Рукавичка»), працівниками ГУНП у Львівській області було затримано організовану злочинну групу у складі трьох осіб. Під час затримання злочинці вчинили шалений опір правоохоронцям.

Узяли їх після того, як злочинці за допомогою спеціального сканера відкрили автомобіль марки «КІА» й викрали звідти цінні речі власника!

Згадані бандити належать до категорії так званих злодіїв-барсеточників, які за допомогою найсучаснішого електронного обладнання миттєво відчиняють дверцята найдорожчих іномарок і крадуть звідти всі цінні речі й гроші. На жаль, у нас багатіїв-роззяв, які залишають свої цінні речі в салонах своїх іномарок, хоч греблю гати. Їхньою безпечністю й користуються бандити-професіонали.

Що стосується випадку затримання бандитів у Винниках, то, мабуть, це була спецоперація правоохоронців, бо їх узяли, як кажуть, на гарячому. Тому можна зробити висновок, що за ними слідкували. Також стало відомо, що члени цієї банди мали при собі досконалу електронну техніку. Під час скоєння злочинів вони використовували різні автомашини, вимикали свої стільникові телефони, користувалися рукавичками, масками й окулярами, щоби «не засвітитися» на відеокамерах. Та все ж правоохоронці виявилися вправнішими й посадили бандитів.

Про факт затримання у Винниках згаданої групи злочинців-професіоналів сайту «Винники плюс» підтвердив і представник Личаківського ВП міста Львова, майор Олег Строцький.

«Справді, правоохоронці у Винниках затримали 3 львів‘ян-барсеточників, - каже майор Олег Строцький. – Зараз проти них відкрито кримінальну справу за частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України. Затримані перебувають у СІЗО».

Під час підготовки цього матеріалу стало відомо, що організовану злочинну групу, яка тривалий час займалась викраденням дорогих речей з автомобілів у Львові та Львівській області, Личаківський районний суд вирішив випустити під заставу. Цю інформацію у соціальних мережах поширили громадські активісти Львова.

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: Олег Строцький, поліція, барсеточник, злочинці, бандити, кримінал, суд, злодій, застава


Читайте також:
Коментарі
avatar