Наймолодші винниківчани святкували Всесвітній день здоров’я
07.04.2017 17:00

Сьогодні, 7 квітня, у бібліотеці-філії № 35 ЦБС для дітей відбулося Свято сміху, яке підготували бібліотекарі Галина Остапчук, Юлія Роман і завідувач Олександра Толоченко. Участь у святі взяли малюки середньої групи об’єднання дітей дошкільного віку «Левенятко», а також їхні батьки, друзі та знайомі.

Свято гумору поєднали із Всесвітнім днем здоров’я, адже, як відомо, сміх продовжує життя. Бібліотекар Галина Остапчук, яка стала на час свята смішним клоуном, розповіла коротеньку історію Дня сміху, прочитала вирази про усмішку, яка нічого не коштує, але багато дає.

Від клоуна-веселуна (Зоряна Кухарська, 8 клас СЗШ № 47) діти почули легенду про те, звідки до людей прийшли усмішки.

Невеличку інсценівку про те, чому потрібно чистити зуби, показали Ірина Ястремська (8 клас СЗШ № 47), яка була на святі Мавпочкою, і Мирося Кошелик (Пеппі, 8 клас СЗШ № 47). Роль дівчинки-забудьки виконала Зоряна Гіль ( 9 клас СЗШ № 47).

Малюки у гарних костюмах декламували жартівливі віршики, активно брали участь у різних конкурсах, а також відгадували загадки-добавлянки. Бібліотекар Галина Остапчук запропонувала загадки і для батьків, які з ентузіазмом їх відгадували. За свої старання малюки отримали призи, а усі присутні – гарний настрій від порції гумору та позитиву.

Лариса КУБСЬКА

Теги: діти, свято, гумор, здоров'я, бібліотека


Читайте також:
Коментарі
avatar